Wpis z mikrobloga

@prezes-ceo: Czołem Mirki i Mirabelki! To mój inicjacyjny wpis. Po ponad 4 latach w zasadzie biernego uczestniczenia w portalu stwierdziłem, że dojrzałem do tej decyzji. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A zainspirował mnie do tego wpis @nama dotyczący #wykopdlabenkow. Wspólnie ze znajomą z pracy zrobiliśmy zrzutkę, zrobiłem zakupy, spakowałem i leci do Anielina. Dodatkowo w internecie zamówiona solidna porcja suchej karmy bezpośrednio na adres schroniska.

A tak przy okazji szybka historyjka! Po zrobieniu zakupów wyjeżdżam z marketu z wózkiem zakupów, zmierzam w kierunku auta, otwieram je i zaczynam wypakowywać. Podchodzi do mnie starszy schorowany Pan (najprawdopodobniej bezdomny, nie wyglądał na pijącego), który grzecznie się przywitał, po czym oznajmił, że jest po dwóch ciężkich operacjach kręgosłupa i czy mogę go jakoś wspomóc. Nie jestem specjalnie za tym żeby wspomagać pieniędzmi więc oznajmiłem mu bezpośrednio, że pieniędzy nie daję. Pan oznajmił, że może być także jedzenie. Bez zastanowienia wróciłem do marketu po wyprawkę dla Pana. Serdecznie podziękował z życzeniami zdrówka!

Taki los, jedziesz po zakupy żeby pomóc psiakom a przy okazji pomagasz innym potrzebującym.

Zachęcam kogo mogę do wspierania takich akcji! Bo warto!

Pozdrowienia dla wszystkich Wykopków!

(z góry przepraszam za brak profesjonalizmu we wpisie, zerowe doświadczenie, trochę taki #przegryw) ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pies #pomagajzwykopem #wykopefekt
prezes-ceo - @prezes-ceo: Czołem Mirki i Mirabelki! To mój inicjacyjny wpis. Po ponad...

źródło: comment_HrF0Ly6pTSOa0EvXCnTQCC7Sw9SJeoXu.jpg

Pobierz
  • 2