Wpis z mikrobloga

@szybkaszyba: Jedyny nadajnik t-mboile stojący sensownie blisko pracuje na paśmie lte 800mhz (aczkolwiek nie jestem, pewna bo na btsearch nadajnik jest widoczny jeśli wybieram bezę danych btsearch bo w bazie uke go nie ma.). ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ElCidX: Masz może link do regulaminu bo nie wiem czy chociaż te 2mb/s będą na lejku?

Ewentualnie po testuję t-mobile bo zdaje się ten pobliski (stoi praktycznie obok masztu play z którego korzystałam do tej pory) nadajnik na 800Mhz od orange powinien działać także dla klientów t-mobile (Networks!).
orange też ma jakąś ofertę niby bez lejków w abo


@ElCidX: Ten domowy lte z t-mobile bez limitu danych z prędkością 20/60 mb/s za 49/59pln to chyba najbardziej korzystna opcja.
@mirra90: lepsza oferta t-mobile bez lejka i limitu prędkosci za 79zł abo.
Co do oferty 100gb az 40zł, nie ma lejka i nie ma internetu po wykorzystaniu tego pakietu, nie ma także czym zasilić kolejnego sensowengo pakietu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cz0rt: Przesiadka z neta który kosztuje właściwie doładowanie co 3 miesiące gdzie wszystkie środki mamy do dyspozycji nawet na opcję za 4 dyszki już mnie bardzo boli a co dopiero 8. XD