Wpis z mikrobloga

@DorodnyTucznik: tak głosujesz ? Zakładam ze nie znasz nikogo ze swojego okręgu ... w sumie jak to udowodnić, zaraz mi wygooglasz przypadkowe nazwiska. Sprawdziłeś listy ? Sprawdziłeś kandydatów ? Co zrobili dla osiedla, miasta, regionu. Pewnie tak, bo jesteś elitą tego portalu ... chociaż prawda jest pewnie inna. Idziesz z mamą do swojej komisji i głosujcie albo na randoma, bo ma fajne nazwisko, albo na jedynkę Waszej partii. Później przychodzisz do
  • Odpowiedz
@mwmichal: co jeśli jest to osoba, która powiedziała „dość, chce coś zmienić ? Jest przewodnicząca koła gospodyń, cieszy się sympatią sąsiadów, ale nie stac jej na wydrukowanie swoich materiałów bo popierają ja tylko osiedlowe Grażyny ? Może z głosowaniem wybiegłem mocno w przód, ale przynajmniej chciałbym sprawdzić co ma do powiedzenia, bo tak jak już wcześniej powiedziałem - wykonała „jakąś” pracę w tym kierunku. Dobry kandydat tworzy profil, opisuje w nim
  • Odpowiedz
Sprawdziłeś listy ? Sprawdziłeś kandydatów ?


@True_freedom: ja jestem na etapie sprawdzania list do rady miasta i w moim okręgu o awans walczą technik dźwigu vs nauczyciel przedszkolny vs magister turystyki. to są jedynki 3 komitetów które wezmą mandaty. Ogólnie trochę się załamałem jak zacząłem szukać jakie chociaż wykształcenie mają kandydaci z czołówek list.
  • Odpowiedz
@DorodnyTucznik glosujesz na kogoś bo ma zajebisty plakat na mieście? No hui. Nie wszyscy należą do czołowych partii i dostaną zwrot kosztów kampanii. Poza tym cześć środków dostają od sponsorów. Myślisz, że tak po prostu z czystej sympatii do partii? Kiedyś, jak już się dostaną będą musieli jakoś się odwdzięczyć ;)
  • Odpowiedz