Wpis z mikrobloga

@pawlo74: Potencjał do wzrostów jest ogromny. I tak będzie.
Tylko, że ludzie są niecierpliwi oni chcą już, teraz, natychmiast.
Ludzie to proste istoty, mało kto ma oszczędności, większość żyje od pierwszego do pierwszego albo na kredyt (chwilówki) tutaj uratuje nas tylko cierpliwość. Większość ładuje się na pompie, mega śmieszne ale to dzięki nim zarabiamy.
Musimy poczekać aż bogacze się załadują i zaczną nakręcać pospólstwo. Oni widzą potencjał bitcoina ale maja go
Ale patrząc na to jak BTC i rynek krypto zachowywał sie w korelacji z S&P 500 raczej nie liczyłbym na taki scenariusz.


@martwy_kotek: Bo tak trochę z obserwacji z tego co się dzieje, to państwa idą w złoto, ludzie co niektórzy mogą iść w BTC.

I teraz ile warci są ludzie w porównaniu do grubasów. Jak wszyscy z tego tagu coś byśmy kupili to na 2k obserwujących jak by wyszło 20k
Musimy poczekać aż bogacze się załadują i zaczną nakręcać pospólstwo. Oni widzą potencjał bitcoina ale maja go za mało, żeby zacząć medialną burzę. Musimy czekać tylko hold.


@goly8622: są czekają, nawet gdyby chcieli to nie mogą wejść, rynek ten jest dla nich za mały. Co ja zrobię z tą kasą, pieniądze już mnie nawet nie cieszą tak jak na początku.
p.....4 - > Musimy poczekać aż bogacze się załadują i zaczną nakręcać pospólstwo. Oni...
Ludzie to proste istoty, mało kto ma oszczędności, większość żyje od pierwszego do pierwszego albo na kredyt (chwilówki) tutaj uratuje nas tylko cierpliwość. Większość ładuje się na pompie, mega śmieszne ale to dzięki nim zarabiamy.


Dobrze napisane

Musimy poczekać aż bogacze się załadują i zaczną nakręcać pospólstwo. Oni widzą potencjał bitcoina ale maja go za mało, żeby zacząć medialną burzę. Musimy czekać tylko hold.


Wszystko zależy od kraju i podejścia ludzi i
. Jak wszyscy z tego tagu coś byśmy kupili to na 2k obserwujących jak by wyszło 20k BTC to by było dobrze. To nie jest porażająca liczba


@dla_zabawy: nie ma szans, zeby każdy na tym tagu miał $60k gotówki do zainwestowania

nie jestem market makerem i dlatego staram sie myśleć jak grube ryby.

Musimy poczekać aż bogacze się załadują i zaczną nakręcać pospólstwo. Oni widzą potencjał bitcoina ale maja go za
są czekają, nawet gdyby chcieli to nie mogą wejść, rynek ten jest dla nich za mały. Co ja zrobię z tą kasą, pieniądze już mnie nawet nie cieszą tak jak na początku.


@pawlo74: to prawda XD jest kilka osób które mogłyby wykupić orderbooka na bitfinexiem tylko ze zwyczajnie na tym stracą XD

Jak widać czasem nawet z pawlo sie zgadzam XD
Gdyby inwestorzy z innych rynków uciekli do nas, to cena oczywiście by wzrosła... tak zadane pytanie zawiera już w sobie odpowiedź... prawdziwe pytanie/; co się stanie z rynkiem krypto, jeśli pozostałe jebną... IMHO pociągną crypto w dół, bo wszyscy będą szukali gotówki. Duża część kapitału w crypto to są pocket money / rezerwa / wolne środki... może być nawet tak, że polecą spowrotem na giełdę jak będzie się tam lała krew...
@goly8622: nie wiem jeszcze ale trzeba będzie go zablokować. Zdecydowanie coś nie tak z nim, sama częstotliwość wpisów jest dobrym wyznacznikiem. Dam mu jeszcze szansę. Bear market może nauczyć go pokory.