Wpis z mikrobloga

@OS7RY: z czym dokładnie się tam nie zgadzasz? że masz zbiorcze urojenie osaczenia mityczną „lewicą”, czy że narodowy socjalizm jest najpopularniejszą na świecie wersją socjalizmu? Nie widzę niczego błędnego w tamtym poście, ponad obelgi - rozwiń.
@Gio: Z rynsztokowym słownictwem i inwektywami. Z brakiem umiejętności czytania bo pisałem w liczbie mnogiej bo do dwóch osób. Z wrzucaniem jakiegoś narodowego socjalizmu do dyskusji o wolnym rynku - gdzie socjalizm i narodowy socjalizm to jeden pies i przeciwieństwo wolnego rynku. Z urojeniami dotyczącymi ze ktokolwiek uznaje wolny rynek ze lek na całe zło... Z tym ze piewcy socjalizmu uznają go za lek na całe zło.

No i jaka mityczna
@OS7RY: słuchaj, nie przytoczyłeś całego dyskursu tylko ten jeden post, więc tylko do niego mogę się odnieść - w każdej takiej dyskusji trzeba jasno zaznaczyć, czy mówisz o lewicy społecznej czy ekonomicznej, zgadzam się w większości z wolnorynkowcami, natomiast prawicę w rozumieniu społecznym i tradycjonalistycznym uważam za urągającą ludzkiej inteligencji i godności.
@Gio: A widzisz. Ja bym się sytuował gdzieś po środku. Gdzie ekonomicznie jak najbardziej wolny rynek a społecznie to gdzieś centroprawica bo wg mnie jedno z drugim się wiąże. Ale podkreślę ze tez uważam ze lewica jako taka jest potrzebna bo nie ma nic gorszego niż brak przeciwieństw/konkurencji. Natomiast jestem przeciwnikiem współczesnej psycholewicy mocno romansującej z komunizmem...

We wpisie tym natomiast piętnuje agresywny ton, inwektywy i wyzwiska - typowe dziś dla
@OS7RY: z ostatnim akapitem się w pełni zgadzam, taką formą dyskursu do żadnego konsensusu się dojść nie da - co do pierwszego, w zasadzie po części też się zgadzam - z wiekiem chyba każdy rozsądny człowiek osiada na centro-X, w moim wypadku chylę się ku wolności zarówno ekonomicznej jak i obyczajowej, acz rozumiem społeczną istotność tradycji i crosspokoleniowych mądrości z nich płynących - jeśli tylko uważnie posłuchać. Gardzę natomiast skrajnościami, czy
@Gio: Myśle ze niestety jednak trochę sobie slodzisz. Już spieszę z wyjaśnieniami. Ja nawet tych skrajnie emocjonalnych jak osobnik który widnieje w moim wpisie, nie uważam za mniej inteligentnych. Problem jest w emocjach. Jak sam napisałeś z wiekiem człowiek siada na centro-x z czym się w pełno zgadzam, ale tylko ten który zrozumie ze emocje targające nim nie mogą nim kierować. A mam wrażenie ze nie wszystkim to mija nawet na
@OS7RY: @VrubeL: @OS7RY: hehe, najwyższy poziom żenady

Napisałem

#!$%@? jakich pełno tutaj. Kuce i ich pojęcie o wolnym rynku nie zmienią się nigdy.


Nie wyznaję żadnego nurtu #neuropa ani #4konserwy, jestem centrowcem, a ty @OS7RY zaszufladkowałeś mnie i jeszcze strzelasz jakimiś tekstami o komunizmie i socjalizmie. Jesteś zaściankowym półgłówkiem, typowym dla tych co lubią skrajności z obu stron. Dla prawactwa jestem lewakiem dla lewactwa jestem prawakiem XD A
A tak oto dyskutuje się z tolerancyjna lewicą.


I jeszcze ten tytuł, kolejny popis ignorancji z Twojej strony i próba manipulacji. (σ ͜ʖσ)
Jesteś chory psychicznie, lewica Cię prześladuje i pewnie chce Cię zamienić w geja jak to robią z żabami #pdk
Każdy kto się z Tobą nie zgodzi, albo skrytykuje Twoje poglądy to lewak, komunista, socjalista, gej i cyklista.
@hplaserjet4250: Najpierw naucz się deklinacji a potem walcz w internetach, to po pierwsze.

Po drugie pisałem do was w liczbie mnogiej bo pisałem do was obu jednocześnie. Tak się stosuje poprawnie liczbę mnogą jakbyś nie wiedział.

Kolejny raz stosujesz wyzwiska i epitety i to jeszcze na podstawie własnych urojeń. Jesteś niereformowalny.

Wole jednak czytać książki a nie czerpać wiedzę z youtube, to zostawię tobie. Natomiast narodowy socjalizm i socjalizm w opozycji
@OS7RY: o jeżu, ręce opadają

Po drugie pisałem do was w liczbie mnogiej bo pisałem do was obu jednocześnie. Tak się stosuje poprawnie liczbę mnogą jakbyś nie wiedział.

Nie, ponieważ nie stanowimy tej samej strony w dyskusji. To ty wrzuciłeś nas obu do jednego wora i zacząłeś tyradę w liczbie mnogiej co jest niewłaściwe

Wole jednak czytać książki a nie czerpać wiedzę z youtube, to zostawię tobie. Natomiast narodowy socjalizm i
@hplaserjet4250: Twoja agresja wskazuje na brak stabilności emocjonalnej. Słowotok sugeruje to samo. Może czas to jakoś kontrolować?

Może to tez jest powód dla którego podstawy języka polskiego są ci obce. Także siadaj, pał@.
@OS7RY: XD ooo kiedy ja stonowałem i rozpocząłem merytoryczną dyskusję to Ty zacząłeś się emocjonować

haha, ojeju jeju, i co teraz? Nie odpowiesz racjonalnie tylko będziesz się tiltował bo nie masz racji, czy udowodnienie zarzutów skierowanych wobec mojej osoby Cię przerasta?
@hplaserjet4250: O jaśniepan postanowił się uspokoić i oczekuje spokojnej dyskusji. Niestety, ty już się przedstawiłeś odpowiednio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Proszę cię. Jak będę miał ochotę to zrobie zrzuty tych twoich „argumentów”.