Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki - proszę Was o opinię, bo jestem ZSZOKOWANY, jak potraktowała mnie ochrona Biedronki.

tl;dr
Zaparkowałem na czas zakupów przed sklepem Biedronki, ponieważ na całym parkingu w momencie parkowania nie było w ogóle wolnych miejsc. Obok mnie zaparkowane były dwa inne samochody - ich na zdjęciu nie ma, bo zdążyły odjechać.
Sytuacja: wychodzę do samochodu z zakupami, ochroniarz na mnie z ryjem, straszy bagietami, generalnie w mojej opinii zachowanie nieadekwatne do sytuacji, bo wystarczyło poprosić, żebym tak więcej nie parkował.
Sytuacja tak eskalowała, że poszedłem po kierowniczkę, bo ochroniarz w mojej opinii zbyt agresywnie i niekulturalnie się zachował. Kierowniczka przyszła, wzięła stronę ochroniarza, że dobrze zrobił, a na moją uwagę, czy nie mógł kulturalnie tego ze mną załatwić np. z uśmiechem powiedzieć:

Proszę Pana, źle Pan zaparkował - proszę więcej tak nie stawać, bo przeszkadza Pan


Ona mi odpowiedziała, że mają 10 tys. klientów i jakby za każdym mieli
chodzić i "prosić", żeby dobrze parkować to bla bla bla.

Czy ja mam całkowicie inne poczucie kultury i Waszym zdaniem ochroniarz rzeczywiście powinien był mi narobić takiego wstydu przy ludziach? (,)

Wersje rozszerzona, którą puściłem do centrali:


#biedronka #ewakuacjaboners #pytanie #pytaniedoeksperta #prawo #prawojazdy #kultura
Kocury - Mirki i Mirabelki - proszę Was o opinię, bo jestem ZSZOKOWANY, jak potraktow...

źródło: comment_rm1MRZTWzYoTubVokU5RYCENMxVPa8AW.jpg

Pobierz
  • 447
  • Odpowiedz
ze zdjecia wynika ze zaparkowales prawidlowo. Od glownego wejscia zachowales odleglosc. Nie wem tylko co jest z innej perspektywy wiec nie moge powiedziec czy z tamtej strony cos zabrania parkowania w tym miejscu.


@karer: mam drugie zdjęcie z drugiej perspektywy - wrzucę jak będzie zainteresowanie...
  • Odpowiedz
a pomyslales zeby poczekac az miejsce se zwolni, badz zaparkowac 200 metrow dalej czy to przerasta twoje mozliwosci intelektualne xD jestes z tych co parkuja na srodku ulicy bo nie ma miejsca?


@Sweet_acc_pr0sa: oczywiście, że tak - krążyłem po parkingu, ale miejsce się nie zwalniało o dziwo.
Nie jestem z tych co parkują na środku ulicy, bo nie ma miejsca.
  • Odpowiedz
jesteś Januszem jak tak zaparkowałes i jeszcze inbe kręcisz bo ochroniarz miał racje

@Shmit: proszę o podstawę prawną, które potwierdza, że moje zaparkowanie było nieprawidłowe.
  • Odpowiedz
@xandra: to może niech do sklepu tym wózkiem wjedzie jak się zmieści, w żadnym sklepie nie widziałem jeszcze żeby były miejsca parkingowe przed wejściem do sklepu (a nawet gdyby były, to były by to miejsca dla niepełnosprawnych itp.). Zresztą na parkingach zazwyczaj całkiem wyraźnie jest zaznaczone gdzie można parkować, a gdzie nie.
  • Odpowiedz
o tak jakby ktos okradal bank i podczas akcji policji zeby udaremnic skok, zlodzieje mieli pretensje ze policja celuje do nich bronia i ze mozna bylo grzecznie poprosic zeby przestali okradac bank. No #!$%@? #!$%@? w dupach sie przewraca.


@kyzio: parkowanie przed Biedronką porównujesz do okradania banku przez złodzieja? Ciekawe porównanie... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Pokaz znaki jakie tam byly( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sops: nie widziałem żadnego zakazu pionowego i poziomego, który zabraniałby zatrzymać się w miejscu, w którym stanąłem. Skąd wniosek w ogóle, że źle zaparkowałem?
  • Odpowiedz
Gdyby był pożar i ludzie #!$%@? to zabiliby sie o tego matiza. Jest zakaz a nie ma miejsca to jedz do innego marketu albo czekaj.


@tfuj_pszyjaciel: przyjrzyj się zdjęciu, które wrzuciłem - jest wieeeeeele miejsca na ucieczkę...
  • Odpowiedz
@Shajo: Widziałam drugie zdjęcie, nie widać. Poza tym jak coś nie jest zabronione to jest dozwolone, zagrożenia nie było żadnego, a w razie pożaru przecież są wyjścia ewakułacyjne... A czekaj, zastawione przez przestrzegających przepisów przeciwpożarowych pracowników Biedronki... xDDDD
@tfuj_pszyjaciel:
  • Odpowiedz