Wpis z mikrobloga

@adriank1410: też się rozglądam od pewnego czasu. Moim faworytem była 70mai lub właśnie jej wersja Pro, jednak spotkałem się z opinią, że lepiej wziąć coś z kondensatorem niż akumulatorem, aby nie narażać się na nieprzyjemności w lecie. Ciekawie wygląda Viofo A119s, jednak to już trochę więcej $.
@adriank1410: Mam taką. Generalnie na początku miałem problem z kartą sd. Najpierw dostałem jakaś chińska w komplecie (chyba Microdata), bardzo często kamera krzyczała o jakimś błędzie karty (że niby za wolna do nagrywania), aż w końcu sama kartą padła na amen.
Zmieniłem na takiego samsunga

Niestety, po jakimś czasie znów wywalało błąd i prośbę o format karty. Zmieniłem na jakąś marketowa z Tesco i już około 3 tygodni chodzi bez problemu
@One_Stone: dzięki za info, chociaż w Pro chyba używają teraz sensora od Sony i tam jakość nagrań rzeczywiście może być lepsza. Ale zobaczymy na porównaniach i testach, jak ludzie zaczną dostawać sprzęt.

Ja ostatecznie uznałem, że za tę cenę warto i zamówiłem w "przedsprzedaży". Tutaj link, z kodem "e7d1dd" cena spada do około 180 zł. Za taką cenę zaryzykuję, poczekam i mam nadzieję, że się nie zawiodę. A,