Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 891
Dzisiaj mija równo 20 lat od premiery serialu "Miodowe Lata" bazowanego na serialu CBS z lat 50 pod tytułem "Honeymooners". Pierwszy odcinek serialu pod tytułem "Żywe Zwłoki" Telewizja Polsat pokazała 13 października 1998 roku o 20:30.

Serial kręcono z udziałem publiczności w nieistniejącym już dzisiaj budynku Teatru Żydowskiego w Warszawie.
#miodowelata #ciekawostki #seriale
MarianoaItaliano - Dzisiaj mija równo 20 lat od premiery serialu "Miodowe Lata" bazow...

źródło: comment_0SE4nRp6CgOQYTQFLYL6zcmBtaV6ZwfY.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
@JuanKupiec ja uwielbiam klimat tego serialu. Porównaj go sobie z jakąś np. Rodzinką.pl - w tych nowych serialach w Polsce wszystko na siłę próbują zrobić na amerykańskie i idealne - jak nie korpoprawnicy, to rodziny w wielkich domach i cudowne śniadania w łóżku od rana. A Miodowe Lata? Karol wstawał do roboty, która często go wkur..., miał wieczne spiny z teściową, głupie pomysły i brak kasy. Do tego dodaj klimat lat 90...
  • Odpowiedz
Byly odcinki ktore mi siebpodobaly i byly takie ktore mi nie podchodzily, ale to moze np kwestia wieku. Jak bylem bardzo mlody, lubilem ogladac kiepskich, pozniej jakos tak w wieku 16-19 lat bardzo mnie irytowal smiech w tle, a teraz kiepskie sa mi calkowicie obojętne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Porana123: Najpierw było Honeymooners, potem Flinstonowie a potem Miodowe Lata. Jackie Gleason, autor koncpecji Honeymooners które początkowo były skeczami w Jackie Gleason Show chciał nawet pozwać Hanne Barbere o plagiat.
  • Odpowiedz