Wpis z mikrobloga

#tinder #p0lka Typowy profil P0lki czyli jedyne co ją interesuje to wzrost i obowiązkowe zaznaczenie, że nie lubi seksu i traktuje go jako kartę przetargową. "Popuszczę szparę jak mnie zadowolisz, piesku. A teraz skacz. No chyba, że jesteś Chadem to się puszczę, ale wiedz, że normalnie tego nie robię" XD Fajnie też, że ona myśli, że dostęp do jej mokrej dziury to coś wartościowego XD
RoastieRoast - #tinder #P0lka Typowy profil P0lki czyli jedyne co ją interesuje to wz...

źródło: comment_jcXcu0cAdck4gYBac5Bzg40c1Lz7yhhc.jpg

Pobierz
  • 337
  • Odpowiedz
bo one


@RoastieRoast: kto to są one? #!$%@? możesz wiedzieć, czy ktoś ma czy nie ma przyjemność :D

znajdź profil na którym facet pisze, że interesują go tylko laski z miseczkami D+ XD nie znajdziesz bo faceci mają trochę klas


W prywatnych wiadomościach piszą non stop.

i ogarnij swoje chamstwo pierwotniaku XD


Może i jestem pierwotniakiem, ale przynajmniej nie #!$%@? wykopkiem użalakiem stulejakiem, który #!$%@? zrobił, a wszystko mu się należy
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: Panna jest wysoka i pewnie ma z tym problem, wiec chce goscia wyzszego. No to troche slabe, ale ok, kazdy ma jakies preferencje.
Brak ons, to chyba dobrze, ze to pisze od razu, coby troche zestopowac z wiadomosciami od patoli typy "cho sie ruchac"
  • Odpowiedz
Brak ons, to chyba dobrze, ze to pisze od razu, coby troche zestopowac z wiadomosciami od patoli typy "cho sie ruchac"

@Wloczykij2: napisz do takiej z konta Chada to zobaczysz, że prędko zmieni zdanie co do tego ONS.
  • Odpowiedz
@DoDoLot: Czyli byloby lepiej jakby napisala jeszcze notke "dopuki nie mam stalego typa to zgadzam sie na ons z czadem 12/10"?
Wiesz, jak ktos jest takim czadem to nie potrzebuje takich wskazowek :P
  • Odpowiedz
@smokers: One Night Stand, ruchanie na jeden raz. OP ma pretensje że jak dziewczyna nie chce się ruchać co chwila z innym to jest śmieciem i jak ona śmie śmieć nie popuszczać szpary xDDDDD
  • Odpowiedz