Wpis z mikrobloga

widac ze jestes typowa piwnica, ktora niegdy na silowni nie byla ani nie brala zadnych supli. Pewnie wygladasz jak kuracyja a wypowiadasz sie na temat o ktorym nie masz zielonego pojecia (jak typowy polaczek)


@ERO1821:
I nie wiem czy to jest taka zawoalowana ironia czy wykopowe #!$%@?, ale na wszelki wypadek sprostuję xD, że jeśli to na serio to jest to wykopowe #!$%@? i nie ma na rynku legalnej przedtreningówki, która
@szachmat1488: pewnie że tak, zdarzało mi się wypić dużo napalmu i efekty był taki że swędziało mnie w chuuuj dużo mocniej niż normalnie, faktycznie jakieś próby wyginania mordy też są ale na spokojnie do opanowania na bank nie jak ten pan w wywiadzie xD Znajomek kiedyś wymieszał kilka przed treningówek wyszła spora dawka usiadł na ławce i zasnął xd
@szachmat1488: Wy wszyscy jesteście naiwni jak cholera. Nie zapominajmy, że Adbuster to jeden z pierwszych YouTuberów w ogóle, gość zawsze lubił, gdy się o nim głośno mówi, pokazuje - ot, showman. Moim zdaniem robił to specjalnie, czyt. udawał. Całe środowisko teraz grzmi o wyćpanym adbuster, a on siedzi w domu i się z Was śmieje, słupki popularności w górę dzięki znalezisku, bo usłyszały o nim osoby, które wcześniej go nie znały.
@Smartek:
Ziom, jak twoją widownią są 12-13-latki a #!$%@? takie cuda xD to raczej to negatywnie wpływa na twój wizerunek. Żadna poważna firma nie chce być kojarzona z takimi ludźmi, no zastanów się chwilę. To nie jest Lil Pump.