Wpis z mikrobloga

Jak co tydzień mamy dla Was bilety na mecz, tym razem 60 podwójnych zaproszeń na Piast Gliwice - Lechia Gdańsk w najbliższy piątek.
Napiszcie i uzasadnijcie w komentarzach: Kogo byście zabrali na mecz i dlaczego? Na odpowiedzi czekamy do końca środy, wybierzemy najciekawsze (23:59h).

Szczegóły: https://bankomania.pkobp.pl/bankokonkursy/wygraj-podwojny-voucher-na-mecz-piasta-gliwice-i-lechii-gdansk/

#pilkanozna #ekstraklasa #gliwice #konkurs #rozdajo #piastgliwice #lechiagdansk #lechia
EkspertPKO - Jak co tydzień mamy dla Was bilety na mecz, tym razem 60 podwójnych zapr...

źródło: comment_47I0CHSO1YEDsBpr9WY33zGsQThUDBoj.jpg

Pobierz
  • 14
@EkspertPKO: ja mam pytanie do Was- czy w ogóle (jeśli tak, to kiedy?) macie w planach zmianę projektu logo sponsorskiego na koszulkach piłkarzy? Bo w zdecydowanej większości przypadków ten kwadracik z białym tłem wygląda najzwyczajniej w świecie źle. Dodaję zdjęcie poglądowe

Jakiś czas temu Krzysztof Stanowski twittował o tym, że ponoć macie taki zamiar, ale mijają kolejne miesiące i nadal cisza.
LukaszN - @EkspertPKO: ja mam pytanie do Was- czy w ogóle (jeśli tak, to kiedy?) maci...

źródło: comment_tBoJER8Kh2YqD8zdVHi23lOCi96pqbGN.jpg

Pobierz
@EkspertPKO:

voucher na mecz

Czy tak trudno napisać talon/kupon/bon/wejściówka, tak jak się mówi odkąd pamiętam? Przecież to brzmi równie idiotycznie co fraza "ticket na mecz footballu", no chyba, że Hindusów macie na marketingu.
@EkspertPKO: byłbym w niebie gdybym dostał Voucher na mecz Piasta z Lechią ponieważ mógłbym zabrać na niego Mojego ukochanego Tatę, który jest dosłownie i w przenośni fanatykiem piłki nożnej a zwłaszcza PKO Ekstraklasy! Każdy mecz śledzi z zapartym tchem, czasami się zdarza, że piłkarze nie grają futbolu z najwyższej półki ale do diaska, mamy własną profesjonalną ligę, to Nasze podwórko i mogą sobie mówić co chcą, Nasza Polska, Nasza Ekstraklasa i
@EkspertPKO: Na ten mecz z wielką ochotą zabrałbym mojego najlepszego przyjaciela, który jest wielkim kibicem Lechii Gdańsk, ale z przyczyn zawodowych musiał przeprowadzić się na Śląsk, przez co znacząco ograniczył możliwość zobaczenia swoich ulubieńców na żywo. Myśle, że taka niespodzianka na pewno by go zaskoczyła i spędzilibyśmy wspólnie fantastyczny wieczór :)