Wpis z mikrobloga

#epapieros #efajka #liquid
Witam, po dłuższym użytkowaniu przestarzałego efajka od Volisha na grzałce crystal 2 dual przyszedł czas na zakup czegoś konkretnego. Interesuje mnie jakiś stick albo box (najlepiej starter kit żeby po kilku sklepach nie rozwalać zakupów). Głównie co mnie interesuje to żeby wymiarowo nie był za duży i mieścił się w kieszeni, dobrze oddawał smak liquidu i grzałka żeby była w miarę żywotna. Osobiście nie użytkowałem jeszcze żadnego boxa.
Po małym reaserchu który zrobiłem znalazłem kilka pozycji:
-ELEAF ISTICK PICO TC MOD FULL KIT 75W
-SMOK PRIV V8 KIT
-SMOK STICK V8
-iJUST S (choc to pewnie odpada bo gimbusiarska opcja ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Wybrać coś z tego czy szukać jeszcze czegoś innego? Może wy macie jakieś zestawy dla początkującego?
W przyszłości chcę się też zająć produkcją liquidów ale na razie to dla mnie czarna magia i nie mam o tym zielonego pojęcia. Może macie jakiś poradnik na ten temat?
Dzięki z góry za pomoc i wyrażone opinie.
  • 5
Zapomniałem dodać, ze staram się zmieścić do 200 zł razem z akku. Za reszte planuje coś tam liquidów kupić. Właśnie pico mi sie najsensowniejsze wydaje z tych opcji. Na razie widzę że lipa jest z dostępnością kolorów na e-dym - tylko róż.
Ktoś wie gdzie może zakupię tego pico w sensownym kolorze bo na e-dym tylko wersja pink. Znalazłem oprócz e-dym tez na stronce e-dymek(chyba) ale tam podobno tragedia z czasem dostawy i drożej.