Wpis z mikrobloga

W zeszłą niedzielę byłem na Punkt Festival w CTA i szukałem czegoś na szybko w okolicach Hali Ludowej. Wybór padł na U Gruzina nieopodal Woo Thai przy Placu Grunwaldzkim. Zamówiłem chaczapuri adżarskie - z jajkiem. Czas oczekiwania ok. 10 minut, były dwa zamówienia przed moim. Bardzo miła obsługa. Nie znam się na kuchni gruzińskiej ale w mojej ocenie to chaczapuri było bardzo smaczne, ciasto pulchne, ser o wyrazistym, lekko pikantnym smaku. Na wierzch idzie ledwo ścięte jajko i kawałek masła, trzeba to ze sobą wymieszać o czym poinstruował mnie chłopak wydający danie ( na zdjęciu już po wymieszaniu składników ) Do wyboru dwa rozmiary, cena za duże 19 za małe 15 albo 16. Generalnie smacznie, szybko i w przyjemnej atmosferze, na pewno tam wrócę #jedzenie71 #wroclaw
kyloe - W zeszłą niedzielę byłem na Punkt Festival w CTA i szukałem czegoś na szybko ...

źródło: comment_TPPQuljW4fiOan1MJgrwxdGljgf7fmjd.jpg

Pobierz
  • 11
@kyloe: @jaceks653: Polecam u Gruzina pod nasypem kolejowym (obok Arkad). Ta sama knajpa, ale obsługuje tam (chyba, tak na 90%) założyciel, czyli Pan Gruzin, bardzo miły facet. No i mają do wyboru gruzińskie alkohole, polecam Czacze, ichniejszy bimber. Ale akurat ten w knajpie smakuje mniej więcej tak jak nasz, ale do takiego tłustego jedzonka jest idealny.
@Czaajnik A, jak tak to znaczy że zawsze tam jest xD
Byłem pod nasypem kilka razy, bo mam blisko z pracy. Jak go nie ma to knajpa spada kilka pięter na jakości.
@Iudex nie rozumiem o co Ci chodzi w pierwszym zdaniu. Nigdzie nie powiedziałem że zawsze jest tylko, że nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją, a Ty się zachowujesz jak debil...