Wpis z mikrobloga

Można się śmiać z Ozdóbki ale ma dużo racji. #!$%@?, adbuster wyszedł do walki z OZDOBĄ w takim stanie że mu ryj wykręcało, nie umiał się dobrze wysłowić i sprawiał wrażenie jakby nawet nie wiedział gdzie jest. Z OZDOBĄ. Weźmy chociażby przykład Rafonixa, 4 lata konfliktu z typem, wychodzi do walki którą jakby przegrał to by był jego koniec. Wyszedł normalnie, po czym udzielił normalnego wywiadu.
#patostreamy #famemma
  • 2
@fobya: Ozdoba zachowuje sie jak dzieciak, zadna tajemnica, ale #!$%@? adbuster wywyoluje taki cringe, że to jest #!$%@? serio, jak ogladalem kilka lat temu jego kanal to tam #!$%@? o jakichs produktach i mialem wrazenie, ze jest taki powazny, ze to #!$%@?, a teraz jak sie tu #!$%@? to same bezbekowe zarty i jakies #!$%@? pociski xD
@fobya: Wszyscy biorący udział w tej farsie są siebie warci, ale najgorsze w tym wszystkim jest wczorajsze zachowanie i podejście do wyjaśnienia, które dobitnie pokazało brak jakiegokolwiek RiGCzu. Tłumaczenie w stylu "ja ciebie nie zaprosiłem, bo nie wiedziałem czy jesteś w Poznaniu" jest tak bardzo żenujące, dziecinne i pokazuje brak profesjonalizmu. WG pozuje na dobrego wujaszka i profesjonalnego współorganizatora/PRowca i nie przyszło mu do głowy zadzwonić do Ozdoby i zapytać, czy