Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ja jestem jakaś dziwna.

Mirki i mirabelki, od paru miesięcy widuję się z takim jednym, Damianem.
Od razu napomknę, że może nie mam zbyt dużego doświadczenia związkowego, ale też nie tak, że nie mam go wcale.
Damian ma dużo znajomych, też znajomych dziewczyn i ogólnie jest dosyć rozrywkowym i otwartym facetem. Ja trochę mniej rozrywkowa, wiadomo, bo jak inaczej trafiłabym na wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°).
No i tu chodzi o to, że Damian wśród znajomych (nie są to nasi wspólni znajomi) zachowuje się dziwnie, albo to ja jestem dziwna. Zaczyna mnie olewać, zauważyłam, że gdy jesteśmy w towarzystwie nawet na mnie nie patrzy. Robi się z niego "król towarzystwa". Dochodzi do sytuacji, gdzie na wspólnym wypadzie potrafi mnie zostawić dwa kroki z tyłu. Jak w towarzystwie pojawiają się dziewczyny zdarza mu się mieć dziwne teksty, typu "Magda, jak bolą cię plecki to ja Ci je rozmasuję" (Magda ma chłopaka), co mnie stawia w niezręcznej sytuacji. Rzadko kiedy okazuje mi czułość, taką zwykłą, naturalną jak chwycenie za rękę, choć ma swoje momenty. Pisze też z dużą ilością dziewczyn, no spoko, można mieć koleżanki, ale gdy robi to, jak jesteśmy razem i mamy spędzić czas to trochę dziwne. Powiem tyle, że Damian być może nie miał gdzie nauczyć się tej czułości. Ja staram się to zmienić, ale czasami trafiam na ścianę a z drugiej strony mam wrażenie, że on wie jak "powinien" się zachować, ale tego nie robi. Powiedzcie mi czy przesadzam i jestem przewrażliwiona, czy koleś leci sobie w kulki i owinął mnie sobie wokół palca. Dodam, że w towarzystwie staram się po sobie niczego nie pokazywać i nie robić z siebie księżniczki, zachowuję się normalnie, kilka razy po fakcie napominałam go, że mnie zostawia i sobie idzie, on mówi, że nie jest tego świadomy, po czym po paru dniach jest to samo.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie

To jak jest?

  • Leci w kulki i owinął mnie sobie wokół palca 92.8% (77)
  • Jesteś przewrażliwiona i przesadzasz 7.2% (6)

Oddanych głosów: 83

  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: jakbym czytała o swoim byłym XD Byłam kiedyś nieśmiała, a on z kolei uwielbiał być w centrum uwagi do tego stopnia, że #!$%@?ł mi się w słowo za każdym razem, jak już odważyłam się odezwać. Oczywiście też nie zdawał sobie z tego sprawy, też bardzo żałował i też robił to non stop. To był mój pierwszy związek, więc wierzyłam w takie rzeczy, ale prawda jest taka, że jak facetowi zależy,
od paru miesięcy widuję się z takim jednym, Damianem.


@AnonimoweMirkoWyznania: Albo odbieracie tą relację zupełnie odmiennie, albo on testuje twoje granice. Celowe wzbudzanie zazdrości jest manipulacją i służy mu do budowania ego twoim kosztem. Mój były #!$%@?ł podobne numery. Dzwonił do mnie, że jest na grillu, opowiadał jak masuje stopy koleżance i uważał że nie ma w tym niczego dziwnego, a to ja jestem "dziwna" że mam z tego powodu jakieś
UzależnionaPantera: Widziałam taki związek na własne oczy, z tym że dziewczyna nie była cicha, ale jej chłopak „wstydził sie” traktować ją jak własna dziewczynę w towarzystwie, ona zawsze obrócona w jego stronę, on olewka. Niby jak byli sami to bylo wszystko super, ale w towarzystwie zawsze tak samo. Ja nic nie mowilam ale widziałam że to skończy sie zle, po jakims czasie to on rzucił ją tłumacząc że była dla niego