Wpis z mikrobloga

Ja. #!$%@?. Byłem w sklepie, nie powiem jakim (zdradzę tylko że kończy się na onka, a zaczyna na Biedr). No i tak stoję w kolejce i czekam i czekam. I przede mną stoi para- dziewczyna i chłop. A raczej dziewczyna i stulej. Jego stuleją sądze że można by nakryć tak pół Mazowsza i jeszcze szaliki zrobić dla co drugiego mieszkańca. Ja rozumiem miłość i bycie oddanym dla drugiej osoby ale bez przesady. Stoją i stulej cały czas do niej gadał teksty typu "a kochasz mnie?", "a dostanę buziaka?". Potem gadali coś o batonach i stwierdził że idzie po Snickersa, bo ona sobie brała, a przy kasie już nie było. Ona w tym czasie podmienia na Milkywaya, ten wraca i widząc to, #!$%@?ł Snickersa do pudła i wziął Milkywaya też. XD Ona pyta się co robi, a ten mówi że chce mieć takiego samego batona jak ona. XD Ona na to by nie przesadzał, a ten że ona jest równie ważna, a nawet ważniejsza niż on. XD A najgorsze w tym jego zachowaniu było to że strasznie ją oblepiał jakby miała mu uciec. Widać było że to chyba pierwsza dziewczyna w jego życiu, bo innego wytłumaczenia na coś takiego nie ma gdy ma się (na oko) 26 lat.

Ja rozumiem uczucie, rozumiem oddanie ale wszystko w granicach normy. Nie róbcie tak Mirki.
#zwiazki #stulejacontent #przegryw #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski
  • 6