Wpis z mikrobloga

@farmaceut: @Reepo: Ja po prostu jestem ciekawy do kogo właściwie jest skierowany ten lokal. Śniadanie to to nie jest + na Antoniego zdaje się że są dwie knajpy uznane w śniadaniach. Launch można zjeść na Ruskiej w BLT lub te nieszczęsne Mojo. Obiadowo/kolacyjnie LTD Burger natomiast nocnie imprezowo i tak wszyscy pójdą na kebsa czy to w tfu Nynku czy na Ruskiej lub Antoniego.
@mroz3: @farmaceut: Po wakacjach miałem właśnie rozkmine gdzie można by było wrzucić Panzerotto, bo potrawa wydaje mi się fajna i przede wszystkim tania w produkcji.

Cmon, to nie jest żadna "fancy" potrawa, to jest typowy street food, który ma być tani i zapychający, to ma konkurować z kebabami, a nie pizzą - za te 15zł to idzie już prawie dwa kebsy kupić, ktoś kompletnie nie ogarnia tego żarcia, był pewnie
@farmaceut: no wiadomo xD Po prostu nasz rynek jest inny i hipserskie dania, w oryginalnym wydaniu raczej nie przetrwają xD Poza tym come on - panzerotto to jest taka masówka we Włoszech, kleją cały czas, a na podgrzewnicy pod ladą leży zwykle z tuzin już dawno upieczonych xD Tego nie można kuźwa sprzedawać w sposób taki, że zamawiasz i czekasz 5min na zrobienie kuźwa, to totalnie przeczy idei taniego, prostego żarcia
@mroz3: po prostu szlag mnie trafił, jak zobaczyłem tę informację xD Długo rozkminiałem ten pomysł, czy to by miało prawo wypalić no i ofc nastawienie pod tanią masówkę (cmon, pomidor i mozarella, ile to może hurtowo kosztować xD), a typy zrobiły totalne przeciwieństwo tego, lokal gdzieś daleko od nocnego życia, ceny z kosmosu, za które możesz kupić sobie małą pizzę i ją złożyć w pół xD

Aaaa weźcie, idę se, bo