Wpis z mikrobloga

Znacie ten program, w którym Krzysztof Ibisz przebrany za księdza kręci kołem?

Otóż on tam wykręca pytania na tym kole a dokładnie kategorie pytań, rzekomo losowo. Jednak jak to jest, że było pytanie o rasę psa ale UWAGA oni mieli tego psa żywego za kulisami i go wprowadzili do studia. Skąd wiedzieli, że padnie takie pytanie o jego rasę, czy ten pies czekał tam kilka odcinków?
#awanturaokase #teleturnieje
szuleer - Znacie ten program, w którym Krzysztof Ibisz przebrany za księdza kręci koł...

źródło: comment_hIRN7aHuZEE9K70JnmaZvdmDCaFSxFv9.jpg

Pobierz
  • 24
@honda5641: że niby jak? jeśli jest kategoria historia to przecież nie będzie pytania o psa. Nie pamiętam to chyba kategoria ciekawostki była. Są na kole 31 pola z kategoriami, więc trafić nie jest łatwo a są kategorie typu muzyka klasyczna, wędkarstwo...
@honda5641: to jest oczywiste co napisałeś, ale pytanie było inne, skąd było wiadomo, że zostanie wylosowana ta kategoria pytania, bo to w końcu żywe zwierze, a nie jakaś łyżka do butów, nie powinien codziennie tkwić w tym miejscu
czekał tam kilka odcinków?

@szuleer:
Powiem ci coś w sekrecie:
Tak, mógł tam czekać tam kilka odcinków.
Bo kręci się je jednego dnia.
Nie, to nie jest tak że odcinek się kręci kilka dni przed premierą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przygotowuje się studio, publiczność i na raz kręci się przez dzień lub kilka dni kilkanaście odcinków "na zapas", a potem się je emituje co tydzień.
Dzięki temu
@fraciu: wiedziałem, tak samo śmieszy mnie zawsze w milionerach że kończy się odcinek ale gry jeszcze uczestnik nie skończył to wtedy udają że wszyscy wychodzą ze studia i koniec jego gry na dzisiaj xD Tak, a potem wraca aby dograć te kilka pytań, to ma sens xD i się opłaca xd

Jakoś z tym psem wydaje mi się to dziwne, bo tyle jest kategorii pytań... Duże ryzyko że nie wpadnie kategoria
@szuleer a to pies nie może sobie siedzieć cały dzień w studio? Pewnie ma jakiś pokoj, kanciapę, miskę z żarciem i wodą, opiekuna itp. czym to się różni od siedzenia w pokoju w bloku? Przecież ten pies nie stoi na smyczy tuż za kulisami w napięciu oczekując na pytania xd jak wylosują kategorie z psem to mogą nawet chwilę poczekać aż psa przyprowadza przecież od tego jest późniejszy montaż xd
@Prawdziwy_Polak: a co jedzie do domu jak np przyjechał kilkaset km a potem wraca do studia? Z przyjacielem od koła ratunkowego i tym na widowni. Może hotel mu wynajmują, ale i tak wiadome że to się ciągiem nagrywa a garderobę mają do dyspozycji więc zgaduję, że studia nawet nie opuszcza.