Wpis z mikrobloga

#fifa19 #fut
Mirki mam pytanie dotyczące wskaźnika połączenia przed meczem na ps4, mianowicie on działa, czy jest dla picu?

W każdej innej fifie w jednym mieszkaniu miałem problem z łączem, i maksymalnie 4 stopnie, teraz przed każdym meczem hardo 5, nawet jak lagi są takie że grać się nie da. Nawet jak zawalalem łączę np pobierając coś w tle to dalej twardo 5 się trzyma, gdzie nawet teraz w 18 mi skacze to jak konik polny.
Czy to bug u mnie, czy może EA coś powaliło, albo zwiększyło widełki pingu?
  • 5
@devilmannek: W tej części to jest pic na wodę. Wczoraj poddałem mecz, bo nie dało się grać przez lagi, a oczywiście zielone 5-stopniowe połączenie.
Ogólnie nie ogarniam tego, ile razy gubi połączenie z serwerami EA, a w tyle pogrywa Ci muzyczka ze spotify bez zająknięcia.
@devilmannek: generalnie wskaźnik pokazuje połączenie twoje do serwerów, które przeważnie jest dobre, problem pojaziwa się wtedy, gdy przeciwnik ma #!$%@? połączenie. Jednocześnie też możesz mięć #!$%@? połączenie pomimo iż masz wszystkie kreski na zielono (te kreski to badanie pingu od ciebie do serwera), ale np jeśli grasz po wifi i siedzisz daleko od routera (albo przeciwnik) to mogą się pojawiać chwilowe skoki pingu i lagi. Może występować też packet loss czyli