Wpis z mikrobloga

Dzisiaj box squat 235kg 5x3 + speed pull 10x1 200kg z nową sztangą :) #strongaf

Texas deadlift bar w końcu go lekko przetestowałem jakoś tak więcej funu w ciągu się zrobiło :) Dobry zakup.

Radełkowanie jest OSTRE JAK BRZYTWA, zdziera skórę z rąk i nóg, naprawdę łapiąc sztangę czuć jak ręka "przykleja" się do niej, tak agresywne jest radełkowanie. Więc tak jak planowałem będę musiał ciągnąć w paskach bo inaczej zmasakruje dłonie.

Czuć to uginanie sztangi, już nawet przy tych 200kg więcej nie nakładałem dzisiaj, i wydaje mi się że o wiele szybciej ten ciąg idzie, można dynamiczniej bardziej eksplozywnie wystartować.

W nowym tygodniu będę testował 1rep maxa na tej sztandze, ale nie nastawiam się na jakiś wielki wynik, bo jednak jest różnica w ruchu, i trochę inaczej to wygląda, przez co dzisiaj było mi trudno złapać optymalną pozycję. Zamówiłem sobie też maty/podest do ciągów żeby móc normalnie rzucać sztangą, bo opuszczanie na tak sprężynującej sztandze jest naprawdę nie komfortowe.

Dynamic box squat poszło 235kg 5x3, prędkość była ok, jednak czułem że nie zregenerowałem się od poniedziałku i bolało mnie tak naprawdę wszystko, a szczególnie ręce biceps/triceps/barki, siady wyjątkowo mi tyrają upper body.

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Dzisiaj box squat 235kg 5x3 + speed pull 10x1 200kg z nową sztangą :) #...
  • 12
  • Odpowiedz
odstaw to pudło i zrob prawilny przysiad a nie jak jakaś ostatnia #!$%@? oszukujesz


@livetimev: LoL, skrzynia jest UTRUDNIENIEM nie ułatwieniem.

A jak chcesz to poczekaj do końca roku, wtedy będę testował normalny siad, i celuję w 280-300kg, zależy jak mi się będzie w taśmach robiło, bo nigdy nie robiłem. No i cały czas NATURAL warto to też pamiętać :)

No i pochwal się ile ty robisz w siadzie? Hmm ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IntruderXXL: Poproszę linkozaura albo nazwę konta na YT, bo przez żałosną apkę nie mogę obejrzeć.
Fajnie oglądać prawdziwych dzików czy też ćwiczyć z takimi na jednej siłowni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz