Wpis z mikrobloga

@majster49: no grubo widze. Tez w zeszłym tygodniu soboe zrobiłem badania. Pierwszy raz wątrobowe. Wódki pije malo ale piwo bardzo często. Ale na szczęście wszystko mam w normie. Morfologia tez wszyatko ok. Az w sumie sie lekko zdziwilem bo jakoś zdrowego trybu życia nie prowadze
@szymkov: To tez, ale bez wzgledu czy sie pije, czy nie, badania warto robic. Nie tylko od wódy sie "choruje" :P

@41B937B: Dlatego umiescilem odpowiednie tagi. Co zamierzam? I to jest dobre pytanie. Lekarz przepisal mi Heparegen, zalecil podjecie terapii i oczywiscie mam calkowity zakaz picia, no chyba, ze znudzilo mi sie juz chodzenie po tym swiecie to moge dalej tankowac...
@majster49 jak byłem na terapii był z nami gość który miał tak zjechaną wątrobę że każda kolejna dawka alkoholu mogła być dla niego śmiertelna, co ciekawe przez 6 tygodni leczenia uparcie twierdził że on nie ma problemu z alkoholem tylko z wątrobą i myślał że na terapii mu ją wyleczą i będzie mógł dalej pić. Nie wiem ile piłeś ale ja właśnie w wieku 30 lat wyladowałem na terapii a zacząłem tak