Wpis z mikrobloga

Pytanko takie mam.

Da się sprawdzić dostępność danego produktu w rossmannie, w sensie sklepie stacjonarnym?

Niestety nie mogę zamówić przez internet i kaza kupić stacjonarnie, ale nie wiem, w którym sklepie rzecz będzie :/
Byłam już w kilku i nie ma, a kurcze nie będę przecież po całym Krakowie biegać ;/ w jednym ze sklepow ekspedientka mówiła,ze w aplikacji na karcie produktu będzie informacja,ale nie widzę no.

Ewentualnie widział ktoś w ktoryms oddziale pojemniki do mrozenia pokarmu aventa (są teraz niby na promocji)?
Będę wdzieczna bardzo :)

#rossmann #kiciochpyta #rozowepaski #mirabelkopomusz #krakow
  • 13
@sillygiraffe: a w ten sposob....
kurcze, sprawdzilam tak kilkanascie drogerii i wszedzie pokazuje "produkt niedosteony online".
a kolo którego rossmanna mieszkasz, jesli moge zapytac? :)
@sillygiraffe: tez pokazuje, ze niedostepny. Ale bardzo Ci dziekuje :*

Przy poprzedniej promocji mi babeczka jedna mowila, ze tego typu rzeczy sa w niektorych sklepach jedynie.
Ale teraz klikalam losowo, po Warszawie, roznych centrach handlowych - wszedzie niedostepne.

Idiotyczny maja algorytm sprawdzania, nie powinno byc po sklepie, tylko po produkcie ;/
A nie, ze szukajac czegos trzeba wejsc w pincet zmian punktu odbioru.
@agaja jeśli produkt ma zamiast symbolu koszyka informację "produkt niedostępny online" to znaczy, że nie można go po prostu zamówić online i nie zależy to od jego dostępności w drogerii. Tak jest np. z lekami, których nie możesz zamówić online.
Jeśli produkt można kupić, ale jest w danej drogerii wyprzedany, to będzie przy nim ikona koszyka, ale jak spróbujesz go dodać to pokaże się komunikat "produkt niedostępny" albo "aktualnie dostępne 0 sztuk"
@pazdoge: no to kiepsko.
Czyli nie ma mozliwosci sprawdzic, w ktorej drogerii mozna kupic dany produkt..

Masakra, taka ogromna siec sklepow, a nie maja ta prostej funkcji ;(
@pazdoge: ha... ale przynajmniej w koncu znajdziesz.
Ja trafilam na taki, co mozna tylko na zywo. I lataj tu po calym miescie.

Niby promocja, promocja, a w rzeczywistosci kupic sie nie da ;/ #oszukujo
Dzieki za informacje ;)
@agaja jak będę gdzieś w Rossmanie to ci też popatrzę :) jeszcze widziałam na stronie Smyka że też mają chyba te, których szukasz za ~34zl