Wpis z mikrobloga

Ej, ludzie, nie załamujcie mnie!

Miejcie świadomość, że Magical nie stracił na wadze dzięki silnej woli i ciężkiej pracy.

Goha niejednokrotnie mówiła, że żarcie z kateringu marnuje się, bo nie ma kto tego jeść.

Dlaczego tak było? Ano dlatego, że Magical nie zmienił swoich nawyków żywieniowych. Przez cały okres przygotowań do walki załatwiał sprawy prywatne!

Dlaczego więc schudł będąc cały czas na diecie fastfoodowej? To zasługa stymulantów typu amfetamina.
Po prostu zażywał większe dawki, niż zazwyczaj, dlatego potrzebował mniej jedzenia. To przełożyło się również na niedobór witamin. Niestety niedobór witamin skończył się kalectwem.

Czy warto podziwiać takie postępowanie? Chyba nie.

#danielmagical #patostreamy #famemma
P.....o - Ej, ludzie, nie załamujcie mnie!

Miejcie świadomość, że Magical nie stra...

źródło: comment_ZpOf8dzlBxzGZ1uRdcuE6oy4sJTRZ5qP.jpg

Pobierz
  • 21
Skąd w ogóle te teorie że na amfie jechał, chyba sami chcecie w to wierzyć.


@jacob77: @koza19921117: Ty no nie wiem. Może stąd, że Tucznik wielokrotnie na strimach siedział wystrzelony z butów.

Ostatnimi czasy, za każdym razem gdy wracał z Bajki, wyłączał strima i ludzie zaczęli gadać, że to dlatego, że jest za mocno naćpany i boi się hejtu ¯\_(ツ)_/¯
P.....o - > Skąd w ogóle te teorie że na amfie jechał, chyba sami chcecie w to wierzy...

źródło: comment_mYwRqjs776buqA9xpSydxADS6CgCRqiK.jpg

Pobierz
@PanEdzio: Tak ty to widzisz, ja nie widziałem oznak ćpania ale według ludzi z czatu to wszyscy tam ćpali, łącznie z odwiedzającymi widzami i policją. Zdjęcie które wstawiłeś pokazuje tyle co nic. Gocha ma takie same oczy, chyba że razem ćpali... Nawet jeśli ćpa to nie na tym samym poziomie co pezet. Już bardziej adbuster był powykręcany niż tucznik kiedykolwiek.
koza19921117 - @PanEdzio: Tak ty to widzisz, ja nie widziałem oznak ćpania ale według...

źródło: comment_vy3R5n3nqIKGkWpmncMtCwwgzffGZQ7U.jpg

Pobierz
@PanEdzio: Mówię tylko że nie jest nałogowcem. Jak by był to z definicji by notorycznie brał, więc nie ominął bym wszystkich jego faz. Skoro nie zauważyłem tego i nie ma też shotów to znaczy że bierze tyle co nic lub nie jest na tyle uzależniony by było widać to na strimach. Tak jak ty wątpisz że gocha wciągała amfe, tak ja wątpię że magical jest uzależniony.
@PanEdzio: nagraj siebie przednią kamerą przez 10 minut, zrobisz takie same screeny. głupie #!$%@?, schudł tyle co nic, gdyby ćpał to pewnie przez ten czas miałby -20kg a nie 5 kg, które mógł schudnąć nawet ograniczając ebaną coca colę, bo będąć grubasem jedzącym w mcdonaldzie, popijającym gorzałą więcej nie trzeba.