Wpis z mikrobloga

@Ww526: #!$%@?. Będę pewnie żałował że teraz nie kupuje po 47 zł, ale tyle razy już kupowałem na górce że już to #!$%@? xD za dużo w plecy
z ciekawości: ile masz aktualnie akcji farm?
@zloty_wkret: Mało, niestety. Większość wrzuciłem w Platige, ale tutaj wzrosty dopiero pojawią się w przyszłym roku. Mam 143 akcje, z których średnia zakupu wyszła mi 28,71 pln. Jak chcesz, zainwestować w coś, co rokuje powiedzmy w planie rocznym, to zobacz sobie One More Level. Spółka bez długów (w odróżnieniu od Farm), wydaje fajną grę za pośrednictwem Techlandu. Finansuje się z medycyny estetycznej, więc środków ma jak lodu. Szacuję, że podacie premiery
Polecasz F51 żeby leszcze nałapały akcji bo ty chcesz mieć 300% zysku? Nie ładnie tak polecać.


@bombajowy: Masz racje można błędnie zrozumieć ten komentarz. Nie polecam kupować po dzisiejszej cenie, no chyba, że ktoś jest już doświadczony. Napędzałem na Farma gdy ten był po 20-25 zł i widziałem w nim potencjał. Dziś to czas na realizację zysków.
@TomaK_: Ale pod jakim kątem dokładnie? Względem np. takim, że chcesz coś zainwestować bo jest dołek, czy pytasz ogólnie skąd się wziął ten zjad?

@Kacman90: Gra God's Trigger, niby ma wyjść w grudniu 2018, ale jeszcze oficjalnej daty premiery nie ma. Gra była gotowa już 2 lata temu, ale została lekko zmodyfikowana na polecenie prawdopodobnie (plotka) Techlandu, który jest wydawcą. Pokazywali ją na targach, zbiera pozytywne opinie, graczom się podoba,
@Kacman90: Teraz to tak naprawdę jest bez znaczenia czy kupisz jutro czy za tydzień, czy będziesz miał kurs 1,22 czy 1,29 czy 1,24. To jest nieistotne. Istotnym jest abyś nie sprzedał, gdy zobaczysz np. 1,01 (bo ktoś zwali kurs celowo przed większym zakupem) lub gdy zobaczysz 1,5 bo lekko wzrośnie popyt. Przy zakupie 1000 akcji, żeby coś z tego urwać potrzebujesz przede wszystkim czasu, czasu, i jeszcze raz czasu. Będą dochodzić
@Ww526 kolego widze ze znasz sie na robocie . to moze mi pomozesz sprzedalem farma na gorce. I mysle zeby wejsc na tej korekcie i czekac na info o sprzedazy co myslisz ?
@Kacman90: No dobry plan, co tu można więcej dodać :) Info pewnie będzie po 17, więc pewnie będzie jakiś wyrzut jeszcze od grubych zbijający cenę na 42-44 pln, tak aby zapewnić jutro otwarcie z niską ceną relatywnie. Wg mnie koszty gry są już zwrócone, korekta to oczywista sprawa, także jak ktoś nie sprzedał po 50-52 to luz, jeszcze będzie miał okazję. Tobie proponuję kupić nawet teraz po 46, bo w ciągu
Nie panikuj. Przecież Ci napisałem, że będą zbijać w dół. Gra się zwróciła w dwa dni. Komunikat zakłada sprzedaż między 19 a 21 października. A jest 23.