Wpis z mikrobloga

@Draakul: Gotówka rodzi problemy. Ktoś to później musi opróżniać, dbać o to żeby było jak wydać resztę itp. Kierowca tego nie zrobi, więc musi być ktoś z odpowiednimi uprawnieniami. Autobusy zjeżdżają na zajezdnie kilka razy dziennie lub raz. To sie nie wydaje ale to jest naprawdę kłopot później to ogarnąć.
@Gwozdziuuu Niby tak, ale problemem sa potem osoby, które karty nie posiadają i chcąc nie chcąc musza jechac na gape o ile wczesniej nie pomyślą, żeby kupić bilet w kiosku. We Wroclawiu ja sie tak sam nadziałem...
@Draakul We Wrocławiu zdarzyło mi się, iż mając kartę platniczą biletomat nie pozwolił kupić biletu. Jedno kliknięcie w dowolnym punkt na ekranie odsyłało w losowe miejsce w menu i blokowało możliwość kupowania
@zajelimilogin nie każdy :p samemu prawie zawsze place gotowka, a na wyjazd gdzieś wole tez sama gotówkę brać :) bezgotowkowo zas place przeważnie wtedy, gdy się po prostu spieszę

A takich osób jest więcej, wystarczy wyjść na zakupy i zobaczyć, jak wiele osób płaci bilonem