Wpis z mikrobloga

jprld mój #rozowypasek jest ostatni rok na #studia i czasami się udziela w kole naukowym, bo jest w nim praktycznie od początku

i opowiada, że tak jak co roku na rekrutację szło 10-15 osób max to w tym roku mają #!$%@? ponad 50 zgłoszeń, gdzie ich samych jest może z 20-25 wtf

czy to jakieś nowe dynamiczne pokolenie przyszło na studia czy co? czy po prostu się wykruszą po miesiącu i będzie max 20 nowych osób

niech jakiś poważny student się wypowie, bo ja nie pamiętam takich różnić jak ja chodziłem jeszcze na studia xD

#pytanie #pytaniedoeksperta #studbaza
  • 2
  • Odpowiedz
@niochland: z reguły samo bycie na liście członków koła daje bonusy w zależności od uczelni, ale sa to np. 0.2 do sredniej z ocen i łatwiej o stupendium, albo warunek mozna uzasadnić organizowaniem konferencji czy inych dupereli i generalnie będąc w kole łatwiej załatwic sporo rzeczy na uczelni
  • Odpowiedz
@MHS_Legend: no tak, ale że akurat w tym roku tylu chętnych? czyżby magicznym sposobem odkryli profity kół naukowych? jak jest tu jakiś nowostudent, albo jakiś starostudent, który jest w kole naukowym to niech się wypowie czy zauważył wzrost liczby członków, albo chętnych w ostatnim czasie

śmiesznie
  • Odpowiedz