Wpis z mikrobloga

Prosta recepta na udany zwiazek:
- intercyza
- test na ojcostwo po narodzinach dziecka

Tylko tyle i az tyle. Jesli kobieta jest z toba z milosci (xD) to nie bedzie miala oporow przy podpisywaniu rozdzielnosci majatkowej. Jesli jest z toba z rozsadku, to bedzie szlochac, plakac i wmawiac ci ze skoro chcesz intercyzy to znaczy, ze nie bierzesz zwiazku na powaznie (chyba 99% kobiet zagra taka karta przy informacji o intercyzie).
Intercyza jest idealnym przykladem czerwonej tabletki, ktora pozwala ci wyjrzec poza ramy matriksu. #redpill #przegryw
  • 91
@Lofzug: to jest twoja decyzja jak wychowasz dziecko i kiedy je zapoznasz z rowiesnikami. Chodzilo mi tylko o to, ze nie mozna sie tlumaczyc dzieckiem, ze przez nie kobieta zaprzepascila kariere, bo jak jej na niej zalezy to moze dac dziecko bardzo wczesnie do zlobka i tyle.
@Jarmuzyd: no tak i nie. Bo później z reguły to ona bierze urlop gdy dziecko jest chore, zwalnia się wcześniej żeby zdążyć na zebranie w szkole itd. To ma wpływ na karierę.
@Lofzug: zgodziłabym się, bo nie mam nic do ukrycia, po badaniu to jemu byłoby głupio że mnie podejrzewał bezpodstawnie, ale na pewno zostawiłoby to grubą krechę na naszym związku. Z tym, że mój mąż mi ufa, a ja jemu, kochamy się i u nas nie ma takiej sytuacji że ktoś kogoś o coś podejrzewa, także to tylko "a co by było gdyby". Dla mnie mój związek jest udany i szczęśliwy bo