Wpis z mikrobloga

@bleiddwn: wołaj następnym razem jak odpowiadasz :D. No może to nie trance, sami swojej muzyki tak nie określają, ale mimo to czasami dobrze posłuchać starych jak i nowych klasyków z Richardem Bedford. Nam się w sumie udało z tą niedzielą bo np. we Francji oraz Szwecji grali we wtorek :p. Cena lekko ponad normę, spodziewałem się coś w okolicach 100, ale organizator Prestige MJM, chyba przytulił ładną prowizje po nieudanym pod
@Yotto: dawaj spotkajmy się na piwko xD, pośmieszkujemy podobno otwarcie bram na 19, a Spencer o 20 gra. Swoją droga Yotto też mógłby przyjechać jako support :)
@wund3r support Spencera był znakomity.A co do a&b to nieźle trochę bayera, Ilana.Miód dla uszu.Bawiłem się równie świetnie co na asocie.A jakby tak abgt 350 w PL.ehhh ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Yotto: tak przyznam Ci 100% racji. Końcówka niezła, push the button zaliczył wpadkę xD, ale i tak było mega. Ciekawiła mnie wiadomość odnośnie tego, ze Polska jest z nimi od początku i przyszłość Anjuna jest „świetlista”, czyżby jakieś abgt w PL?
@maxciekpl: Ogólnie to tak, Intro z abgt 300 robi na mnie takie wrażenie, że dzisiaj 8h w pracy zapętlone Liquid love i Long Way From Home. Za każdym razem ciarki, przeogromne. Myon i Gabriel wraz z Dresdenem You - MOCNO dało radę. Do mój ukochany Porter Robinson pod aliasem Virtual Self i jego ghost voices = kolejne ciary. Trochę smutłem, że zamiast Immortal Lover od Andrew Bayer'a dali Open End Resource.