Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
dobra dołączyłem do grupki gdzie będzie robiony pozew zbiorowy. Typek co to wszystko koordynuje mówi że ustala teraz ile prawnik weźmie. Bierze z góry bo nie ma pewności odzyskania pieniędzy. A kasę możemy dostać nawet za dwa lata xD z samej naszej grupy gdzie nie ma nawet 40% osób poszkodowanych wyszło łącznie 144k do oddania. Jak ktoś chce screena całego posta gdzie jest wszystko opisane niech da plusa albo komentarz.

#oszukujo #czadfestiwal #tropicalvibe
  • 7
Przynajmniej ja mam takie info


@Gr888: generalnie ludzie to debile, płatność kartą czy przelewem to dla nich to samo, tak samo obsługa banku nie wie co to chargeback i myślą że chodzi o zwrócenie płatności przelewem, czasem jak się powie obciążenie zwrotne pojawia się jakieś światełko w tunelu, przy składaniu chargebacku także trzeba to odpowiednio opisać

z mojej wiedzy to że to był dotpay to ma najmniejsze znaczenie, bo identycznie jak
@Gr888: stary, jak gościu bierze hajs z góry za tak prostą sprawę to jak dacie się w to wciągnąć to pozdo xD Dajcie mu więcej procent ale niech to doprowadzi do końca, firma w upadłości nie jest więc skąd on wytrzasnął kase za 2 lata i to, że nie ma pewności odzyskania kasy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie daj się nabierać cwaniakom.