Wpis z mikrobloga

@mortalmark69: no i generalnie 660 jest nowszym procesorem z niższej półki od 820. Taka sama sytuacja z telefonami, le max 2 jest telefonem z wyższej półki, ale starszym i go po prostu wyprzedają. Generalnie bierzesz, wgrywasz miui albo lineageos, albo cokolwiek innego, wgrywasz gcama i masz rewelacyjnie szybki smartfon, który robi rewelacyjne zdjęcia za <500zł
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TRicKYmAn: można wygrać bez problemów inny soft? Bo szukam czegoś do około 500 zl i nie wiem czy czekać na promo xiaomi. Nad leeco myslalem ale ten ich soft jest słaby.
@jmyung: nie, ale ściągałem z gearbestu 3x S3 i wszystkim instalowałem MIUI i śmigają. Gdyby wtedy był dostępny le max 2 w takiej cenie jak teraz to pewnie bym go brał, bo to raptem 100zł różnicy
@yourblood: na pepperze kilka osób dostało odpowiedź, że jest nowy, jedna dostała że jest refurb. A w Q&A jest skopiowana treść z tego maila z peppera, a odpowiedź dodana przez użytkownika. Więc nie przesądzałbym.

A z paypala i tak jest 6 miesięcy gwarancji, więc nawet jak coś będzie nie tak to zwrot i tyle.