Wpis z mikrobloga

@lukaszwasyl: w kivy jest to do zrobienia, nie jest to jakoś super trudne, ale sam kivy nie lubię. Na początku byłem nim zachwycony bo robiłem apki i się cieszyłem że działa. Z czasem zaczęło minie coraz bardziej kivy wku* no i nie chcę dziś do tego wracać. Dziwnie w tym robi się w ogóle "style" do programu, niby podobne do css ale "daj pan spokój".
@lukaszwasyl: jeśli ogarniasz dobrze flask to nie warto pchać się w kivy aby zrobić jeden formularz + zapis do excela :)
na telefonie też mają przeglądarkę internetową i mogą tam otworzyć adres strony i to wykonać.
tutaj na pewno z dala, a czy w ogóle to wiesz jak to jest z frameworkami, wszystkie mają swoich przeciwników i zwolenników. Dla mnie django jest za duże, więc ja w ogóle na nim nie bede nic robił, próbowałem i zrezygnowałem.
W ogóle cały proces tworzenia przypominał mi konfigurator a django robi całość sam, nie podoba mi się :D
@Govr: ja tak znowu lekko na odwrót, django to jest łopata ale działa.
Ale muszę napisać na zajęcia coś w springu w javie to mnie cholera bierze. Kilkadziesiąt błędów nie wiem co jest przyczyną i za dużo czasu zajmuje.