Wpis z mikrobloga

@#!$%@? no dziś to faktycznie szaleństwo. Udało mi się nawet kupić dużo fajnych rzeczy, póki jeszcze były ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Najczęściej końcówki kolekcji/stare kolekcje. No i deale z producentami. Marki własne też są w stanie sprzedawać bardzo tanio.
  • Odpowiedz
@piezometr nie mam pojęcia, ale były też rzeczy niby po 39, lub 99 zł po czym po zmianie rozmiaru zmieniała się cena na większą. Co nie zmienia faktu że kilka fajnych bluz mi wpadło, każda średnio za 170 zł z 440 np. ()
  • Odpowiedz
  • 0
@#!$%@? lounge to outlet z wyprzedażami wysyłka prowadzona jest przez producentów nie przez Zalando
  • Odpowiedz
Co do dzisiejszych promo to dziwna sytuacja. Kupiłem kurtkę po o 7 rano po czym w następnych wyprzedażach o godzinie 12 była ta sama kurtka 2x droższa... Później o 18 była jeszcze droższa... Dziwne dzisiaj te promocje były... Ciekawe czy wyślą bo faktycznie kurtka za grosze wyszła przy cenach internetowych.
  • Odpowiedz
@kamilm84: myślę że to jakiś algorytm, który działa mniej więcej tak: duża ilość na magazynie —> niska cena, jak zaczyna się zainteresowanie produktem, wtedy cena rośnie. Ja tam nie narzekam bo tak kupiłam sobie kurtkę za 25zł wartą 360zł i jeszcze parę innych rzeczy w okazyjnej cenie ( )
  • Odpowiedz