Wpis z mikrobloga

Dobry, od niedawna wpadłem w wir programowania ( ͡° ͜ʖ ͡°). Efektem tego było wydanie mojej pierwszej gierki na sklep play. Gra początkowo była robiona wyłącznie w celach edukacyjnych, aczkolwiek szkoda było mi porzucić ten pomysł, więc zdecydowałem się go opublikować. Giereczka, jest clickerem o tematyce Youtubeowej, tak jak w każdym zbierasz, wydajesz itp, aczkolwiek wzbogaciłem ją o otwieranie skrzynek, z których może wylecieć ponad 50 unikatowych przedmiotów. Od miesiąca widnieje już na sklepie play, w ten czas udało mi się zebrać jedynie 40 pobrań i raptem około 10 opinii (Co prawda bez żadnych reklam). Zwracam się z pytaniem do części osób, której udało się wybić, mianowicie jak reklamować? Które reklamy są najskuteczniejsze? Dobra myślę że to tyle, zostawię tutaj linka i jakbyście mieli sekundkę to możecie zostawić tam opinię. Thank You from the moutain ~Kordian i pozdrawiam. XD

Giereczka: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Kippo.Clicker

#youtube #clicker #unity3d #unity #gamedev
kippo - Dobry, od niedawna wpadłem w wir programowania ( ͡° ͜ʖ ͡°). Efektem tego było...

źródło: comment_ZNWCtF13PgrJMneK10aH2PxYU17ljDVg.jpg

Pobierz
  • 6
@kippo na wykopie to najpierw budujesz hype, z kazdego etapu produkcji cos wstawiasz (gifa, screena, cokolwiek), w miedzyczasie gdzies mireczkow pytasz o zdanie np. jaki kolor tła czy cos xD

Potem wydajesz gre, robisz konkursy, jakies itemy rozdajesz za free mireczkom i masz sporo ludzi juz na rozruch ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Cześć Mirku, piszę tu żebyś zauważył :P Pobrałem Twoją grę, przeszedłem tutorial ale za cholerę nie wiem jak umieścić płytę w gramofonie. Pewnie to jest jakieś mega proste, ale klikałem na milion sposobów i nic nie działa. Proszę o pomoc :D