Wpis z mikrobloga

@bekazplatnychtypow: Haha no jak można nie wiedzeić czym zajmują się rodzice? Wiem to nic fajnego ale nie brońmy go. Gość dorosły wyurany do każdego, popełnił jeden błąd. Nie wiedział,że kamerzysta tak #!$%@? na fame i pokaże chińską zupkę z roksy.
  • Odpowiedz
@bekazplatnychtypow: Nie nie słuchaj, jakby miał do góra 15 lat i niebyłby rozgarnięty, to mógłby nie wiedzieć. A tak, znając towarzystwo mamy, znajomych, to co robi w domu itp jej szkołę zainteresowania ...no proszę Cię naprawdę. To już Maciek z Klanu by się domyślił. Nie róbmy #!$%@? z logiki.
  • Odpowiedz
@kamyk2k2: wiesz, co do sytuacji jego matuli to są na to grube dowody, ale o tym czy AP wiedział nikt nie wie, jest nagroda milion cebulionów ufundowana przez Fundacje Koneserów Patologii Polskiej dla tego kto ma dowody na to że AP wiedział jak pracuje jego matula, proszę się zgłosić po odbiór nagrody, ale CZY MA PAN DOWÓD? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bekazplatnychtypow: hehehe wiesz co jedyny dowód jaki mogę mieć to trepanacja czaszki polaka i pokazanie,że jest tam pusto ;) A tak serio ok ok niech będzie, no ale jak dorosły facet mógł nie wiedzieć? No co mu mama mówiła? Że jeździ na zawody fitness?? Że jest modelką plus 40? Że bierze udział w reklamach?? A gdzie jakikolwiek ślad po tym?? eee....moim zdaniem wiedział i ta całą jego postawa sylwetka w necie
  • Odpowiedz
@bekazplatnychtypow: No ale to jest takie dziecinne gadanie dowodów....to tak samo jakby powiedzieć " śnieg jest żółty ktoś na niego naszczał, ale nie mamy na to dowodów" No ale ok koniec tematu dla mnie sprawa jasna dowody nie dowody ta sama babka te same foty prawie, bizuteria, fryzura twarz,ubiór, kasa niewiadomo skad wyjazdy. No way Sherlock....
  • Odpowiedz
@bekazplatnychtypow: Dla mnie te obie kwestie są tak samo rozwiązane. Bo co ona się przyznała ,że to ona była na roksie? Nie. Adrian się przyznał,że wiedział? Nie. Więc dlaczego jedno ejst dla Ciebie jasne a drugie nie.
  • Odpowiedz
@kamyk2k2: zdjęcie z gali i z roksy (podobne w 90%), ta kobieta z fame mma to jest ta co się wyzywała z ozdobą po walce ozdoba vs adbuster, a ozdoba dzień przed inbą mówil na live o tym, że nie wiedział że to jest mama polaka i zadzwonił do niego i przeprosił za to (dowód na to, że to jest matula AP), na jednym ze zdjęć z fb miała takie samo
  • Odpowiedz
@bekazplatnychtypow: Stary ale ja wiem ,że to ona źle mnie zrozumiałeś:D Znałem 90 procent tego co mi napisałeś nie o to mi chodziło ;) Zreszta nasza dyskusja jest bez sensu oboje wiemy ,że ona to ona .I obaj wiemy ,że on musiał wiedzieć. Chcesz szukaj dowodów. Dla mnie ponad 20 letni koń musialby wiedziec, no chbya żęby był w położeniu Lubachy to może niemiałby jak sprawdzić co z mamą.
  • Odpowiedz
@bekazplatnychtypow: Myślę, że nie wiedział. Może coś mu światło ale to z siebie wypierał. Może myślał że mama chce sobie ułożyć życie na nowo, stąd wyjazdy itp. w sumie można gdybać nikt tego nie wie. Współczuję chłopakowi i nie chce wiedzieć co ma teraz w głowie.
Jedno jest pewne, to nie On ma taką władzę/znajomości by usuwać wykopaliska i banować użytkowników. Lata w branży robią swoje, różni klienci się trafiają, mniej
  • Odpowiedz