Wpis z mikrobloga

w pracy wpadła mi drzazga do oka, przez 5 godzin nie wyleciało ani nie dało rady wyplukac. Zaczęło puchnac więc przyjechałem 50 km na SOR. Szybka rejestracja i w kolejke. Kobiety czekają od 14 w kolejce. Naprawdę #!$%@? tak wygląda służba zdrowia? Pierwszy raz od 15 lat potrzebuje pomocy lekarza na 15 minut a zanosi się, że do rana posiedze. #!$%@?. #szpital #sor #sluzbazdrowia
  • 21
@BajerOp jakis wywiad przy rejestracji robią i oceniają czy potrzebna jest nagła pomoc, no chyba, ze się mylę i #!$%@? wszystkich do kolejki jak leci
@Momok: Tak to wygląda. Moja ostatnia przygoda z SOR była na szczęście pare lat temu. Dostałem zapalenia spojówki, na SORze czekałem już dokładnie nie pamiętam, kolokwialnie można powiedziec tak długo, że mnie #!$%@? strzelił. W mierze konwencjonalnej coś bodajże koło 4-6h. Naturalnie jak już przenieśli mnie do kolejki pod właściwe drzwi to czekałem 20 minut, wizyta 5 minut, bo sprawa oczywista, recepta i #!$%@?. Najlepsze to, że dobra pani doktor takie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Momok: gratulacje, trafiłeś na szpitalny oddział RATUNKOWY, który za zadanie ma zajmować się stanami ZAGROŻENIA ŻYCIA. HURR DURR KOLEJKI NA SOR, SKANDAL! xDDDDDDDDDDDDD
@Domagoj kim jesteś żeby cokolwiek ci udowadniać? Zdales sobie sprawę, że #!$%@? jak potluczony. 500+ nie należy mi się, z moich podatków muszę utrzymywać takich darmozjadow jak ty.