Wpis z mikrobloga

#mirkouniverse
Czy was nie pogięło z tymi ostatnimi głosowaniami? ja rozumiem że macie różne priorytety, ale czy ktoś w ogóle patrzy na budżet? przecież wystrzelaliśmy się z prawie całego hajsu w ciągu pierwszego roku. Ostatnio zostało przegłosowanych kilka projektów w wersji "pełnej" gdzie zdecydowanie można było poprzestać na czymś pośrednim, a z niektórych w ogóle można by zrezygnować. Nie możemy za każdym razem przegłosowywać wszystkiego na fulla bez liczenia się z budżetem.
  • 11
@achtunki: Akurat ten projekt serio ma sens i nie mam z nim żadnego problemu, ale np. te sondy monitorujące układ aktualnie nie są nam potrzebne. Takie rzeczy powinny być proponowane dużo później, kiedy uda nam się założyć stałe bazy na przynajmniej 2 ciałach niebieskich innych niż ziemia. Wcześniej istniejące obserwatoria i sondy na luzie powinny nam wystarczać.
@zgroza199: Jeżeli odpowiadają Ci poglądy TPL to zapraszam w szeregi partii, staramy się być głosem rozsądku w tym burzliwym parlamencie.

Btw, mamy kolejne dwa projekty ustaw, niedługo je opublikujemy.
@zgroza199: Demokracja i rozsądek się nie kalkulują. Ja mam wrażenie że większość tylko przychodzi głosować, a reszta ich nie interesuje, w tym budżet czy opiniotwórczość discordowa.