Wpis z mikrobloga

małe #zalesie czemu ludzie w sklepach odzieżowych zachowują się jak totalne zwierzęta, pracuję w sieciówce i to jest #!$%@? dramat xD głupie karyny notorycznie zostawiające rzeczy w przymierzalni, na podłodze, zwinięte w coś przypominające kulę, leżące w tym kurzu i #!$%@? wie czym jeszcze, bo sklep jest sprzątany rano, a w dzień to już nie wiadomo co tam leżało, a potem przychodzi laska i mierzy to na swoje ciało, no powodzenia xD po coś stoi ta sztanga przy przymierzalni, więc serio niekonieczne jest odwieszanie męskich spodni do damskich bluzek i liczenie, że nikt się nie zorientuje, a jesli ktoś chce być tak wielce pomocny i odwiesić na miejsce, to lepiej niech tego nie robi, no chyba że np. odwróci tę bluzkę na prawą stronę + protip: nie wszystkie czarne spodnie są takie same! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

panie chcę rozmawiać z kierownikiem to też cała historia, np. na zwrot jest 30 dni, no to jednak mega długo w porównaniu z innymi sklepami, a przyjdzie taka, z terminem zwrotu spóźnionym o 2 miesiące, i zaczyna się wykłócać że jak to ona nie może zwrócić, że kim to ona nie jest, kupując te spodnie za 79,90, że ona tak zrobi, że nas tu wszystkich zwolnią xDD

plis niech niektórzy się ogarną, bo to, że idziecie na zakupy nie oznacza od razu, że trzeba zachowywać się jak jakieś #!$%@? zwierzę ( ͡º ͜ʖ͡º)

pozdrawiam @Hannahalla bo również sklep zaczynający się na H i kończący na M

#zakupy #gownowpis #korpociuchy #modadamska #modameska #patologiazewsi
  • 31
@malokreatywnylogin: ja nie kupuje już ciuchów w ogóle w sklepach z ubraniami bo większość tego co jest na ekspozycji była już prana, przymierzana i zakurzona. Kupuje z internetów, metr krawiecki i wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jakość takich koszulek jest 3 razy lepsza niz z jakiegoś gownocroppa czy housa
@malokreatywnylogin: jak widać niektórzy Polacy ewolucyjnie nie są w stanie funkcjonować w XXI wieku i sklep czy przymierzalnia to dla nich za duży szok zapewne - bo jedyne pomieszczenie w którym czuje się dobrze to stajnia - stąd takie dziwne, niekiedy agresywne zachowania. ogólem co do ciuchów ja skisłem kiedyś w Lidlu (i chyba nawet było zdjęcie tej samej sytuacji ale w innym sklepie) - gość na oko 50 lat, bebzol
@malokreatywnylogin: Ja jestem raczej klientem takich sklepów a najczęściej po prostu czekam aż Żona sobie coś wybierze, więc mam czas na obserwację.

Niezmiernie #!$%@?ą mnie takie osoby, które wychodzą z przymierzalni, już #!$%@? ze składaniem tego czy wieszaniem na wieszaku, niech to przerzucą przez tą belkę i tyle, ale nie, trzeba zostawić, wchodzisz do przymierzalni a tam kupa ubrań i nie wiesz czy możesz wejść, czy zaraz Ci jakaś karyna nie
@KornixPL:

macają każdą bułkę z osobna

xd raz widziałem jak jakiś dziad zamieszał łapą w kajzerkach w biedrze. Bułek to nawet teraz na kupuję, a chleb tylko zapakowany. Ale co się swego czasu najadłem czyichś bakterii to moje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@szybonit: no na szczęście mnie omijają na razie te gorsze rzeczy ( ͡º ͜ʖ͡º) ale jak sobie pomyślę, że czasem nawet się ruchają w tych przymierzalniach (xD) a potem przyjdzie taka i rzuci te majtki na podłogę a potem przyjdzie następna i je przymierzy to umieram w środku xDD
@KierownikMietek: hmm, myślę że nie ma jakiegoś wielkiego podziału na laski i facetów, bo tu i tu zdarzają się syfiarze i chamy, ale ja zawsze jestem miła dla klientów, a jak ktoś mnie #!$%@? to jestem jeszcze bardziej miła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
więc no, wystarczy w sumie zachowywać się jak człowiek xD
@KierownikMietek: ale większość takich 'wpadek' to najczęściej jednak mają kobiety, np. ostatnio wychodzi jakaś z przymierzalni i dosłownie rzuciła stanik na podłogę xD moja koleżanka do niej że no w sumie to tak się nie robi, a ta z pyskiem że taka pracę sobie wybrała i to nie jej problem ( ͡º ͜ʖ͡º) podobno wyglądała jak solaris z blok ekipy xD