Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich serdecznie. Przybywam tu dziś z pytaniem, ale najpierw krótkie słowo wstępu - właśnie zerknąłem na stan konta i okazało się, że liczba tam ma tylko dwie cyfry i jest mniejsza niż 20 ( ͡° ʖ̯ ͡°) hajsu w tym miesiąca było całkiem ok i zupełnie nie wiem na co poszło.. W związku z tym podjąłem radykalne kroki i chce monitorować swoje wydatki! I tu pytanie - jaką aplikację do tego celu proponujecie? Potrzebuję monitorować portfel + 2 konta + konto oszczędnościowe. Na szybko przejrzałem 3 aplikację, ale w każdej czegoś brakuje, a inne oferują to co potrzebuje za miliony, a chce za darmo albo max 30zł (i zacznę monitorować swoje wydatki od kupna apki :)). Może ktoś coś używa i ogarnia temat?

#android #pieniadz #aplikacje #telefony #oszczedne
  • 3
@niepogadasz kiedyś na wp używałem MicroExpense i było nawet spoko ale jak w pierwszym miesiącu wydałem więcej niż zaznaczony limit to zalały mnie reklamy parabanków. Poza tym spoko, był podział na rodzaj wydatków czyli np żarcie, kosmetyki, alkohol itp. No i w sumie nie wiem czy jest na andka lub ios więc może mój post z d00py.