Wpis z mikrobloga

Tak ksiądz broni innego księdza, który był skazany za pedofilię,

Jeśli wy, dziennikarze, chcecie się babrać w jakiś brudach, to nie moimi rękami! Nie mam zamiaru mówić jakiś złych rzeczy na innego księdza! Do widzenia”.

Ksiądz skazany za molestowanie 5 chłopców przyznał się do winy, po odbyciu kary wrócił do pełnienia posługi kapłańskiej, w ubiegłym roku prowadził rekolekcje z udziałem dzieci (zdjęcie poniżej) w Brzeźnie. Tam urywa się trop duchownego, gdzie jest teraz? Nikt nie wie. Kolejni księża do których dzwonią dziennikarze, kryją swojego kolegę i nie chcą nic powiedzieć.

https://oko.press/kosciol-dal-ksiedzupedofilowi-parafie-pod-odessa-i-ministrantow-w-polsce-prowadzi-rekolekcje/
#bekazkatoli #neuropa #polska #prawo #pedofilewiary #ciekawostki
Pobierz saakaszi - Tak ksiądz broni innego księdza, który był skazany za pedofilię, 
 Jeśli w...
źródło: comment_ofgPSkLxlGgX0QHhO2TY6aMf5PtRQ7To.jpg
  • 29
Ksiądz skazany za molestowanie 5 chłopców przyznał się do winy, po odbyciu kary wrócił do pełnienia posługi kapłańskiej, w ubiegłym roku prowadził rekolekcje z udziałem dzieci (zdjęcie poniżej) w Brzeźnie. Tam urywa się trop duchownego, gdzie jest teraz?


@saakaszi: To co robią media to jest stalking. Odbył karę, która została zasądzona wobec obowiązującego prawa i wara wam od niego. Jeśli ta kara zakończyła się 2 lata temu to chyba już nawet
@saakaszi: a po co maja obgadywać kogo kolwiek tym bardziej lewackim dzienikarzynom? Znowu lewak robi afere z byle czego. Zły człowiek został skazany, byc moze przyczyniły sie do tego zeznania innych Księży. Dziekuje do widzenia, temat zamknięty? Co mają do tego inni Księża