Wpis z mikrobloga

Lekcja z moimi ulubionymi nastolatkami. Zapytałam między zadaniami, czy interesują się wyborami samorządowymi w naszym mieście, w ogóle polityką. Na co jeden odpowiada:
- Tylko Korwin!
- Tak czułam od początku - odparłam, zanim ugryzłam się w język.
Proszę, bądźcie dla niego mili, jak założy tu konto, okej?
#gownowpis #panifrytusia
  • 46
  • Odpowiedz
Proszę, bądźcie dla niego mili, jak założy tu konto,


[uczniu frytusi, jak już założysz i znajdziesz ten wpis: -słuchaj młody, możemy ci dać haki na waszom facetkę od anglika jakby co...]
  • Odpowiedz
@frytusia: Dla nastoletniego kuca jest to najbardziej sensowny kandydat, bo on nie myśli kategoriami jak różne warstwy społeczne, nie ogarnia praw rynku, nie kuma jak działają korporacje, sam biznes, jak działa państwo, a już tym bardziej nie rozumie że Polska próbowała już na początku lat 90tych podejścia z rewelacji Korwina i skończyło się to inflacją, kryzysem, gigantycznym bezrobociem i cwaniakami dorabiających się na mniej cwanych.

Taki nastolatek widzi tylko swój czubek
  • Odpowiedz
@frytusia: Do dzisiaj pamiętam jak facetka w gimbazie powiedziała nam, że młodzi ludzie są niedojrzali i nie powinni głosować. Zawsze sobie o tym przypominam, gdy widzę, że znowu wygrał PiS, albo PO, a na starych nagraniach z sejmu są cały czas ci sami ludzie, mimo iż prawie każdy w tym kraju narzeka na władzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Methes: Co za głupoty opowiadasz.

W latach 1994–2002 sprawował mandat radnego toruńskiej rady miasta z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej (nie będąc członkiem tej partii), zasiadał w komisjach gospodarki komunalnej oraz polityki przestrzennej i ochrony środowiska.

W wyborach samorządowych w 2002 był kandydatem lokalnego komitetu wyborczego „Czas na Gospodarza” na urząd prezydenta miasta. W drugiej turze otrzymał 21 432 głosów (50,96%). 28 lutego 2005 podpisał deklarację ideową Partii Demokratycznej, jednak nie zaangażował
  • Odpowiedz
@frytusia:
Ja jestem miły. Tutaj, na mirko, ostatnio powstała jakieś dziwne komunistyczne stowarzyszenie, ale na szczęście poza pisaniem jaki to komunizm jest wspaniały nie piszą nic ciekawego, co mogłoby kogokolwiek przekonać do tej #!$%@? zbrodniczej machiny.
  • Odpowiedz
@4kroki:
Wczoraj pół mirko #!$%@? jakimiś wpisami o genialności komunizmu xD. Jakie urojenia?
https://www.wykop.pl/wpis/36330579/zaczynam-sie-zastanawiac-po-co-mam-podejmowac-w-og/
Przykład pierwszy który mi zapadł w pamięć. Jak koleś zaczyna nazywać zwolenników wolności gospodarczej "neoliberalnymi patałachami" to sam się umieszcza po drugiej stronie spektrum. Ja nie mogę takich ludzi traktować poważnie, nawet gdybym chciał, z tyłu głowy gdzieś licznik arogancji zaczyna wskazywać max i nie mogę się zmusić, żeby nie traktować takich ludzi jak idiotów, którymi zresztą
  • Odpowiedz