Wpis z mikrobloga

Uwaga uwaga, zdradzam #sekret jak skonstruować własne, sto razy lepsze niż oryginalne i w pełni legalne Playstation Classic, na oryginalnym sprzęcie Sony i potencjalnie z dostępem do ponad 200 gier z PS1.
1. Kupujemy używane Playstation TV. Niestety ceny trochę skoczyły w górę przez dostępność haxów, ale mimo to używkę bez problemu poniżej 300 zł się znajdzie.
2. Zakładamy konto PSN na USA i logujemy się na nim.
3. Pobieramy sobie motyw na 20 lecie PS https://store.playstation.com/en-us/product/UP9000-PCSA00607_00-20THANNITHEME001
4. Wchodzimy do PS Store i tam mamy dostęp do 213 gier z PS1: https://store.playstation.com/en-us/grid/STORE-MSF77008-CLASSICS/1?direction=asc&gameType=psone_classics&sort=name
z tych co będą na PS Classic brakuje chyba tylko GTA i Tekkena 3 (jest 2 i 1), ale jest masa innych.
5. PS TV działa zarówno z Dualshockiem 3 jak i 4, więc można sobie nawet wziąć DS3, pomalować na szaro i nie #!$%@?ć się z kabelkami tylko grać jak człowiek bezprzewodowo.
...
∞. Konsola jest na tyle malutka że bez problemu zmieści się do każdej obudowy, możemy sobie sami wydrukować taką jak do PS Classic i wsadzić całość ot tak do środka, a wyjścia powyprowadzać na zewnątrz przedłużkami. ¯\_(ツ)_/¯ A jak kupimy taką z fw do 3.6 to w ogóle możemy instalować co nam się tylko spodoba, ale chciałem żeby było w pełni legalnie.

#playstation #retrogaming #psx #gry #ps4
MisPluszowyZWadaWymowy - Uwaga uwaga, zdradzam #sekret jak skonstruować własne, sto r...

źródło: comment_4gAwLFbfEXYtIxs1ZVgS9EFHJuXMXM69.jpg

Pobierz
  • 25
@janushek: no właśnie wszystko przez te haxy ( ͡° ʖ̯ ͡°) możliwość odpalenia wszystkich gier z vity a nie tylko wybranych (wśród których jak na złość brakuje najlepszych exów - Little Big Planet, Wipeout 2048, Uncharted), oczywiście piraty też i chyba sporo innych emulatorów ale nie interesowałem się tematem specjalnie.
Do fw jakiegoś tam oczywiście ale nie ma tych używek za dużo na rynku to pewnie cena tych niehackowalnych też troszkę podskoczyła siłą rzeczy.

E: spojrzałem na olxa i tam jest kilka ofert nawet poniżej 200 zł. Do tego trzeba jednak doliczyć kartę pamięci, musi być specjalna od sony.
@MisPluszowyZWadaWymowy: ja tez ci zdradze sekret, wez peceta, odpal emulator.

byle android ci do uruchomi.

przewaga pecetow i androidow nad vita czy innym pstv gownem jest w tym ze nie maja procesora zrobionego z gowna tylko normalny przynajmniej z 1Ghz i wiecej wiec nie musi kasztanic grafiki ani szukac jakis oszczednosci w wyswietlaniu tej grafiki.
@OzaweNakashi: wydaje mi się że po prostu oryginalna rozdziałka. PS3 ma opcję jakiegoś skalowania/wygładzania ale podobno lag gratis.
@piter259: niestety niet

E: wróć, z tego co czytam to jednak będą przeskalowanie do 720p, 720p/1080i to jest max co vita tv może wyświetlić. No być może PS Classic da pod tym względem trochę lepsze rezultaty, ale na razie nic nie wiadomo.
Ok, teraz zauważyłem jeden "drobny" problem ( ͡° ʖ̯ ͡°) 40 z tych gier nie jest oznaczona jako zgodna z Vitą. Część z nich można zgrać na PS TV/Vitę, ale trzeba mieć PS3 (np. MGS i Silent Hill). Część natomiast (jak np. Spyro) nie da się przenieść w ten sposób ALE na europejskim storze zarówno Spyro jak i MGS są normalnie kompatybilne z Vitą/PS TV. Można więc po