Wpis z mikrobloga

Najsłabiej według mnie rozgrywa to Red Bull. Zamiast zatrudnić Pana Kierowcę w Toro Rosso, ściągną pewnie jakąś miernotę, ale nie sam potencjał sportowy jest tutaj istotny.
Pomyślcie tylko.
Robert Kubica w Toro Rosso.
Red Bull kręci spot z Kubicą i Adamem Małyszem, który dumnie zasiada w Panteonie Największych Polaków, a był przecież wspierany przez Red Bulla przez wiele lat swojej kariery.
Wspólnie namawiają oni do wypicia puszeczki tego energetyka do każdego wyścigu w nadchodzącym sezonie.
I teraz szybka kalkulacja, 21 wyścigów razy załóżmy 32 miliony Polaków (odliczam mniejsze dzieci) razy hmm ile mogą mieć zysku na czysto z jednej sztuki? przyjmijmy 3zł, co daje po przemnożeniu 2 miliardy złotych, czyli około 475 milionów euro, czyli tyle ile wynosiły łącznie budżety Reb Bulla i Toro Rosso na sezon 2018.
Nie wiem kto tam podejmuje decyzje, ale nie jest to zdecydowanie najbystrzejsza osoba.
#f1 #kubica
  • 26
@witold54: ja to widzę tak
Kręta,górska droga w Alpach. Granatowy bolid Toro Rosso mknie szaleńczo przez przełęcze. Za jego sterami w biało-czerwonym kasku pan Kierowca. W tym samym czasie na szczycie góry, pewien sportowiec z wąsem w kasku Red Bulla zapina narty. Z ogromną prędkością mknie w dół i nagle się wybija. Leci bardzo długo, aż ląduje w pewnym włoskim mieście. To Rzym. Nagle ku zaskoczeniu Małysza zza zakrętu wyjeżdża Robercik.