Wpis z mikrobloga

Użytkownik @kamien23 nie jest moim kolegą, nawet go nie lubię a nasze poglądy różnią się tak, że gdyby rozciągnąć między nami przewód, to rozwiązalibyśmy problemy energetyczne kraju. Nawet ucieszyłem się, jak dostał bana i to na ile, pół roku... Taaak, tylko że wg. moich informacji najpierw dostał do 30.11
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_dPnKkCgZQWH4Y31xnWwSQqREfaTdQbE4LNpPEDE79MXZotKIdAL1yqikoz4Yjfek14cVggG32C47pvrPJBZ6lOCinYOzCLhrIx6E.jpg

Po czym odwołał się i co?
I wydłużenie banana do pół roku, bez powodu
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_0m972bbGrpZJnEzVqi1aSeNyWQN1lyDy9UAJ88oVGHQfoXm8ALnJlMPKDVsW8vCCdtvtZgCoHmiyXqnNgZi2qrrw29h9Pcjpxlyt.jpg

Aaaa nieee, sorry. Doszło jedno zdanie. "Wojenki polityczne" o których nie ma słowa w regulaminie.
Ban bez możliwości odwołania, dany zapewne przez kogoś wyżej niż zwykły modek. Zapewne przez samą @a__s która jawnie przyznała, że za prawicowcami, delikatnie mówiąc, nie przepada. Cóż, ja też nie, ale ja jestem zwykłym userem i nie wykorzystuję przewagi, bo żadnej nie mam. Takie zachowania to skandal, mam nadzieję, że ktoś w końcu naśle na Was Rzecznika Praw Konsumentów, albo inną instytucję, przed którą będziecie musieli się wytłumaczyć.

#moderacjacontent #wykop #afera #banujo
  • 124
  • Odpowiedz
@Lipathor: Wykop od kilku lat to już ściek. Kiedyś przepychanki polityczno-ideologiczne to był dodatek, teraz to "sól" contentu razem z patostreamami. I wszystko to idzie na konto administracji ktora pewnych spraw nie potrafi uporządkować, zasłaniając się pracą nad nową wersją serwisu. A potraktowanie Kamienia to skandal.
  • Odpowiedz
@Lipathor: Uuu szanuję za zwrócenie uwagi na niejasne działania moderacji bez względu na opcje polityczne. Najbardziej boli fakt, że tu nie ma żadnego kontaktu z administracją i komunikacja pomiędzy użytkownik-moderator/admin praktycznie nie istnieje. Natomiast jest wiele niejasności i czasem decyzje w rozpatrywaniu zgłoszeń wyglądają jak rzut monetą.
  • Odpowiedz
@Lipathor: Moderacja na tym portalu nigdy nie błyszczała, ale to co #!$%@? od jakiegoś czasu to jest kwintesencja niekompetencji. Domeną moderacji nie powinno być ustawianie się w pozycji jakiejkolwiek opcji politycznej tylko obiektywizm
  • Odpowiedz
@kyloe: niech nawet moderacja ma jakieś poglądy, ich serwis ich sprawa. Ale zasady muszą być jasne. Tu wszystko się robi na czuja, nie wiadomo za co lecą bany, nie wiadomo kiedy, moderacja nie odpowiada na pytania, nie uwzględnia odwołań, nic kompletnie nie wiadomo.
  • Odpowiedz
@Lipathor: Inny przykład:
Dali bordowym duży limit dodawania znalezisk, ale niektórzy dostają bana za flood jak wrzucą "za dużo". I nie wiadomo ile jest to "za dużo" i czemu jest to technicznie dozwolone. Rzut kostką decyduje.
  • Odpowiedz
  • 4
@Lipathor a jakby do tego do Twojego przewodu dołączyć przewód który można rozłożyć między różnicami moimi i kamienia to rozwiązali byśmy problemy energetyczne Europy
  • Odpowiedz