Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sprawa wygląda tak. Mam 21 lat i bardzo kręci mnie fetysz stóp oraz dominacja (femdom). Mam takie ciśnienie, że jestem gotowy skorzystać z usług Dominy. Z jednej strony marzę o tym od zawsze i wiem, że normalna dziewczyna nie zagwarantuje mi tego (przynajmniej na początku). Z drugiej boję się, że jak raz pójdę to się uzależnie i nic innego nie będzie się liczyło. A może okazałoby się, że to nie to. Co myślicie? Miał z was ktoś tak?

#femdom #bdsm #domina #dominacja ##!$%@? (wybaczcie) #pytanie #fetysz #fetyszstop

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: nie idź to żadnej dominy. Większość tych kobiet co się ogłasza nie ma żadnego zaplecze do zapewnienia higieny i sterylność. Chyba że chcesz żeby bawiła się z Tobą didlem, które wcześniej miał w dupie jakis stary dziad. Tak można powiedzieć że w prezerwatywie ale ja bym się chyba zrzygał. Poprzegladaj blogi tych lasek. Klienci tam sraja, zakładają różne przebrania, które na 1000%. jedyne co to są prane. Nie wiem jak