Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem 24letnim prawiczkiem który nigdy nie miał dziewczyny i naszły mnie pewne przemyślenia...

Jestem w ciemnej #!$%@? dupie. Nie żartuję.

Dlaczego? Ano dlatego, że wszystkie wartościowe kobiety są już zajęte od czasów szkolnych. Są w długoletnich związkach, planują ślub i potomstwo, ewentualnie rozwijają się zawodowo. Niezależnie od priorytetów, są to wartościowi i ułożeni ludzie.

A mi co zostało?

Co najwyżej przedymane na lewo i prawo karynowe tinderówki, które ukrywają swój prawdziwy przebieg lub pomniejszą go pięciokrotnie i szukają jelenia. A dlaczego ja mam być z jakimś szlaufem, którego miało pół miasta? Nie szukam dziewicy, ale WYMAGAM od przyszłej partnerki aby nie pieprzyła się po kątach z byle kim lub pierwszym lepszym sebkiem w przeszłości. Seks w poprzednich związkach akceptuję. Bez związku - ni #!$%@?.

Ewentualnie samotne madki szukające tatusia w trybie natychmiastowym bo poprzedni #!$%@?ł do Meksyku. No świetny #!$%@? interes. Będę łożył pieniądze na bękarta aby za kilka lat usłyszeć: "#!$%@?, nie jesteś moim ojcem". #!$%@?łbym gnoja chyba. Już nie wspominam o tym, że samotna mamusia nigdy nie czułaby do mnie respektu i silnego popędu. Bo respekt i silny popęd to czuła do poprzedniego, a ja byłbym piątym kołem u wozu.

Niby jest szansa trafienia na normalną dziewczynę. Normalną czyli taką, która związek oparty na obustronnym szacunku stawia wyżej niż #!$%@? się po klubach. Tylko teraz pytanie. Ile jest takich dziewczyn? 3%? Ilu jest chętnych na nie? Wszyscy są chętni na takie dziewczyny. Z takimi dziewczynami można planować wspólną przyszłość. I teraz najlepsze. Skoro są świadome jakim są towarem deficytowym... Jakie mają wymagania? #!$%@? w kosmos. Jakie ja mam szanse? 0.0001%?

O samotności nie wspominam bo nie chcę być samotny.

I zaraz ktoś tu wyleci z błyskotliwym komentarzem, że przeszłość nie ma znaczenia, liczy się teraźniejszość. Tak? W takim razie, czy jeśli byłbym seryjnym pedofilem i mordercą... Zatrudnilibyście mnie jako opiekuna do swojego dziecka?

#przemyslenia #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #redpill #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 95
@AnonimoweMirkoWyznania: ale pierdoły wypisujesz. Wartościowe kobiety wcale nie są w związkach od liceum.
24 lata to nie 80, więc wyluzuj. Kobiety, które są same wcale nie ruchają się po kątach. Skończ z tymi gównoapkami tinder itd bo to jeden wielki ściek. Sama miałam w pracy laski, które spędzały tam czas i szukały "miłości". Włosy stają dęba na wdpomnienie ich #!$%@?.
Mam wiele fajnych koleżanek, które są same (część to nawet te
OP: @AurenaZPolski: #!$%@? tą roksę. Nie jestem i nie będę dziwkarzem. Nie taki jest mój cel.

@Junpei1948: Nie prawda. Jeśli dziewczyna była np. w trzech związkach i tylko Ci goście byli jej partnerami seksualnymi - nie ma problemu. Ale jeśli oprócz tego było jeszcze dziesięciu, którzy ją jednokrotnie zeszmacili, napluli jej w ryj i skończyli na jej twarzy... Litości. To ma być moja partnerka?

@Damnation: No nie wszystkie.