Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wewerwe-sdfsdfsdf: czytałem to już jakiś czas temu i nie pamiętam szczegółów ale ten koleś pomagał Ciri uciekać i dostał bełtem a jego życzeniem było ostatni raz zaruchać przed śmiercią ale zmarł w trakcje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Był tez właścicielem Kelpi (czy jak tam się nazywała).
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: sceny z książek gdzie Cyri raz po raz prawie, że traci dziewictwo na pewno wniosłyby sporo dramaturgii do serialu. No i czy Sapkowski gdzieś w ogóle po skończeniu serii wspomniał jak Ciri to dziewictwo w końcu straciła? (Mam na myśli bolca a nie seks z przyjaciółką). Bo w grze już jest oblatana ale nie pamiętam czy zostało to wyjaśnione?
  • Odpowiedz
@#!$%@?: mam nadzieję, aczkolwiek w pierwszym sezonie będzie dzieckiem więc do scen lesbijskiego seksu zdąży dorosnąć bo to dopiero w którymś tam sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
oleś pomagał Ciri uciekać i dostał bełtem a jego życzeniem było ostatni raz zaruchać


@LibertyPrime: ten koles w ogoel od poczatku nie byl zainteresowany pomoca Ciri tylko zamoczeniem w niej
  • Odpowiedz
@Akilles: nie zdążyła choć chęci miała. Sapkowski widać miał w tym jakąś masochistyczną radość, że by w książkach nie dać jej zaznać bolca. Chociaż nie miał z tym problemu w scenie gwałtu w zarażonej wsi na młodej chłopce
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Chodziło mi o sugestie już po "napisach końcowych". Zresztą, zaraz znajdę na półce Panią Jeziora to sprawdzę.
  • Odpowiedz