Wpis z mikrobloga

@DomeN: próbowałem się też tego dowiedzieć ostatnio, taką dostałem odpowiedź na maila.

Niestety, nie mamy możliwości wysłania faktycznego zdjęcia tego produktu. Produkt jest w pełni funkcjonalny, ale nie jestem w stanie podać dokładnego stanu w jakim się znajduje.
@DomeN: Witam, niestety ze względu na ogromną ilość produktów jakie posiadamy i na to że wszystko jest zautomatyzowane to na obecną chwilę nie istnieje możliwość zrobienia zdjęcia takiego produktu jak i określenie dlaczego jest produktem oznaczonym DEMO. Każdy nasz produkt z oznaczeniem DEMO podlega gwarancji, zwrotom 14 dniowym i traktowany jest jak produkt pełnowartościowy ale zastrzegamy sobie że może być niekompletne opakowanie, zdjęta folia i może nosić oznaki otwarcia opakowani /
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@proshop-pl: istnieje ryzyko, że telefon będzie miał porysowany lub uszkodzony ekran, czy to raczej taki egzemplarz "wymacany" bez akcesoriow, ale w całkiem ok stanie?
@DomeN: Dzięki za pytanie. Tak, towar DEMO jest towarem użytym lub rozpakowanym i istnieje takie ryzyko że ekran może posiadać znaki użycia ale zawsze jest to towar sprawny. Dodatkowo muszę zaznaczyć że bardzo ale to bardzo rzadko widoczne są rysy na ekranie. Towar DEMO można odesłać w ciągu 14 dni oraz obowiązuje nas rękojmia.