Wpis z mikrobloga

Nie ma dyskryminacji mężczyzn? Wcale ;) Chciałbym sobie coś znaleźć na 1/2 etatu bądź sezonową pracę w swoim zawszonym 90 tysięcznym mieście, z racji tego że sie ucze. 4 "swieże" ogłoszenia, bo reszta nieaktualne. W 4 na 4 ogłoszeń wszyscy oferują prace tylko kobietom! 1. Kurs z uni dla osób 21-29 tylko dla kobiet, 2. Kelnerka, wyraznie zaznaczone że dla kobiet. 3. Praca w pizzeri, gość mi mówi że szukaja tylko kobiet XD 4. Fryzjerka. Reszta ogłoszeń nieaktualna. I jak znaleźć prace, nie mieszkając w większym miescie gdzie ogłoszeń jest jak grzyby po deszczu ;)? Urodziłem się niestety mężczyzna i nie mam dodatkowych punktów żeby mieć nawet łatwiej o prace! Cóż.
#rozowepaski #praca #niebieskiepaski #tfwnogf #logikarozowychpaskow #depresja #przegryw #pracbaza
  • 36
  • Odpowiedz
@fosforankodeiny: szukasz ofert jak baba to takie masz. Prawdziwy mężczyzna idzie na piwo z qmplami i któryś mu coś znajdzie lub idzie na najbliższą budowę, wyrąb czy przemysł.
  • Odpowiedz
@bulka_z_hlebem: Aha, wielcy mężczyzni, przepraszam Was że szukam ogłoszeń jak baba przez stronnę interetową. Prawdziwy mężczyzna #!$%@? się na budowe i mówi że chce od razu pracować i #!$%@? do nocy nawet jak szef się nie zgadza. Zrozumcie że nie każdy może mieć takie warunki fizyczne. Strona internetowa z ogłoszeniami nie jest tylko dla kobiet. Sami sobie robicie tą dyskriminacje.
  • Odpowiedz
@fosforankodeiny: ja nie mówię, że masz pierolnąć wszystko i iść na budowę JAK CHOP A NIE PISDA, ale skoro Ty docelowo szukasz na półetatu jako facet, to czemu żalisz się, że:

Salon fryzjerski chce zatrudnić kobietę a nie faceta (ja jakoś nic dziwnego w tym nie widzę).

Kurs unijny dla kobiet - no to widocznie praca dla kobiet, skoro szukają kobiet i im oferują kurs.

Kelnerka. KELNERKA - chyba logiczne, że
  • Odpowiedz
@fosforankodeiny: nie zaprzeczam Twojej identyfikacji ale masz ból dupy o to że komuś z Twojej mieściny ( gdzie demografia i kultura raczej sprzyja kontaktom międzyludzkim a nie internetowi ) nie chciało wystawić ogłoszenia w necie. PO CO mają to robić skoro np. w sklepie Pani Grażynka co przychodzi na ploty tego samego dnia wszystkim powie. Nawet nie zdąży człowiek usiąść do komputra.
  • Odpowiedz
@fosforankodeiny: nie, kobieta po prostu nie jest zdolna zrobić tylu samo rzeczy co facet.
A co do harowania to zależy, "harowanie" to dość względne pojęcie, dla Ciebie harówka to może być pójście na budowę, nosić gruz i mieszać maltę, dla kogoś innego to może być normą a harówką może być wymurowanie 4-ech ścian w ciągu 2h.

Niemniej tak jak powiedział cecyl - szukasz ofert pracy wśród kobiecych zajęć to niej pretensji
  • Odpowiedz