Wpis z mikrobloga

I tak odpowiadając na pytanie "dlaczego gwałt/molestowanie jest trudno zgłosić" - bo idioci potrafią to zamienić w żart, przerzucić winę na ofiarę, albo idąc jeszcze dalej - dość do wniosku, że kobiety tak naprawdę to lubią, marzy im się gwałt, a poza tym i tak ciągle kłamią.

#bekazprawakow #4konserwy #logikaniebieskichpaskow
Pobierz MadokaDobraWaifu - I tak odpowiadając na pytanie "dlaczego gwałt/molestowanie jest tr...
źródło: comment_xgIk9MwhyEAw9RVZE1Y4UO3qeWZuingu.jpg
  • 53
@MadokaDobraWaifu: Tak jest z każdym przestępstwem. Skradziono Ci samochód, portfel, napadnięto Cię? Jak najszybciej zgłoś. To samo dotyczy gwałtu. Rozchodzić to można np. buty, a nie gwałt. Już nie wspominając jakie błędy robią kobiety po takim nieszczęśliwym zdarzeniu.

Po za tym to tylko dowcip. Nikt nie chełbi gwałtów. Zobacz sobie znaleziska o ostatnich takich zdarzeniach i komentarze.
@Arwern: Sorry nie stawiaj znaku równości pomiędzy traumą po gwałcie a po kradzieży samochodu. Chciałeś wiedzieć, czemu nie jest zgłaszane - już wiesz.

A tak, sorry, wszyscy plusowali dowcip. xD Haha beka, zgwałcili kobietę.
Powiem Ci lepszy dowcip, popularniejszy - haha beka, zgwałcili faceta.
Taka tam normalizacja i delikatne bagatelizowanie gwałtu, komu to szkodzi?
@MadokaDobraWaifu: przecież z tego co mówisz wychodzi że tego właśnie chcesz, nie wolno ofiary przesłuchać ani poddać w wątpliwość tego co mówi bo trauma i co ona czuje, system prawny powstał na zasadach, dzięki którym staramy się zminimalizować szansę pójścia do więzienia osoby niewinnej „lepiej wypuścić winnego niż skazać niewinnego” ponadto zgodnie ze statystykami liczba przestępstw zgwałcenia spada od 2000 do 2017 spadła prawie o połowę, a sama wykrywalność przekracza 80%
@MadokaDobraWaifu: możesz rozwinąć? Jedyny wniosek jaki wyciągnąłem oparłem na twoich wcześniejszych komentarzach, reszta to fakty oparte na statystykach ze strony policji, jeżeli chodzi ci o to, że twierdzę, że chcesz coś zmienić to wyciągnąłem ten wniosek z miejsca w, którym stwierdziłeś, że zgłaszanie przestępstwa to udręka czy coś podobnego i stwierdzenia, że jest jakiś problem skoro jest problem to chyba chcesz jego rozwiązania, a zwykle ludzie mają jakieś pomysły, jeżeli twierdzą,
ponadto zgodnie ze statystykami liczba przestępstw zgwałcenia spada od 2000 do 2017 spadła prawie o połowę, a sama wykrywalność przekracza 80% więc jak widać wykonują swoją prace sprawnie,


@Krol_Pontaru GHB. mówi ci to coś?
@MadokaDobraWaifu ech, czuje się tu anonimowa, więc co mi tam. Zostałam kiedyś zgwałcona, nie zgłosiłam tego, bo byłam w jakimś takim dziwnym stanie, próbowałam to wyprzeć i jak najszybciej zapomnieć. Poza tym bałam się, że nikt mi nie uwierzy, albo że ON powie, że sama chciałam i że jeszcze mi się podobało. Teraz trochę żałuję, bo może skrzywdził jeszcze kilka innych dziewczyn. Jakbym jeszcze kiedyś została zgwałcona (a wolałabym nie) to myślę,
@MadokaDobraWaifu no tak bo nieśmieszny żart ci przeszkadza zgłosić gwałt na policję. Jak ktoś cię zgwałci to to zgłoś po prostu a nie wysnuwasz jakieś hipotezy z dupy na portalu ze śmiesznymi obrazkami
@MadokaDobraWaifu: Nie chcę stawać tutaj w obronie OP-a ale częściowo kobiety kobietom zgotowały ten los. Od kilku lat zbyt często się słyszy o fałszywych oskarżeniach o gwałt, o wykorzystywaniu oskarżeń jako narzędzia manipulacji dla korzyści osobistych i o tym, że oprócz oskarżonego nikt tak naprawdę nie ponosi potem konsekwencji takich pomówień. Nawet gdyby to miałby być to statystycznie 1‰ - to niestety takie newsy niosą ze sobą sporo emocji i mocno