Wpis z mikrobloga

#gory #bieszczady
Cześć kolegi. Planuję na szybko wyjazd na długi weekend w bieszczady. Mam kilka pytań:
Jak oceniacie trasy
dzień pierwszy wetlina -> połonina wetlińska -> caryńska -> holiba nocleg

dzień drugi holiba -> widełki -> Bukowe berdo -> Tarniczka -> Tarnica (może) -> Ustrzyki górne nocleg
dzień trzeci ustrzyki -> wielka rawka - > zeście do ulicy lub zejście do wetliny

Jak z noclegami w holibie? Trzeba wcześniej umawiać? Można tam normalnie kupić sobie browar itp?
Jak z noclegami w Kremenarosie? Trzena wcześniej umawiać?
Jak z noclegami w schronisku pttk w wetlinie?
Będziemy pewnie mieli swoje śpiwory.
Lepiej spać w holibie czy chatce puchatka?
Jestem raczej gotowy na kiepskie warunki.
Jak z busami?
Wolałbym z rawki zejść na przełęcz wyżniańską i wrócić busem po samochód do wetliny i zaliczyć sobie jeszcze kilka h w solinie. Albo 3 dnia wogóle odpuścić chodzenie i wrócić busem z ustrzyk do wetliny i pojechać sobie do soliny albo polańczyka.
Z tego co czytałem warto jeszcze pójść na halicz, ale jakby dołożyć halicz do trasy z drugiego dnia to wyjdzie jakieś 10h #!$%@? i później po nocy trzeba jeszcze będzie wracać z wołosatego

Mogę zrobić tak że pierwszy dzień ustrzyki pętla z haliczem i bukowym berdem drugi dzień połoniny -> wetlina.
Nie wiem tylko jak to zrobić, czy lepiej samochód zostawić w wetlinie czy w ustrzykach. No i czy jakoś uda mi się dostać z wetliny do ustrzyk i odwrrotnie.
  • 1
@jaras2 ok to tak biesy w tym sezonie to gówno góry bierz stoptuty na błoto. Koliba weekendami mocno oblegana ale glebe dają. Jest w zarządzie polibudy warszawskiej i browara nie ma ani nic. Jest na Twojej trasie jedno miejsce gdzie można kupić ale jak coś to odezwij się priv to Ci wyjaśnię bo jak większość takich miejsc w bieszczadach nie do końca legitnie. na kremeranos juz nie pchaj się nie maja ogrzewania.